W sobotę w Warszawie odbył się marsz Komitetu Obrony Demokracji. Uczestnicy spotkali się przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego. Marsz odbył się pod hasłem 'Jedna Polska - dość podziałów'. Wśród uczestników byli: Małgorzata Fuszara, Ludwika Wujec, Kayah, Sławomir Broniarz oraz Tomas Venclova. - Pojawiają się nowi bohaterowie wygenerowani przez własne pamiętniki, pojawiają się nowe wzorce patriotyzmu z kijem baseballowym (...) Pojawia się nowa wersja historii i to jest problem z którym my nauczyciele będziemy musieli się zmierzyć - mówił Broniarz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Pan Broniarz to nie tylko terrorysta - przypomnijcie sobie jak działa ZNP pod jego kierownictwem - ale też Geniuś. Ci nowi bohaterowie z bejsbolem... Prawdziwy język miłości, godny pedagoga...
@gregore69 Gdyby twoj stary zostawil siostre w spokoju, nie byloby cie na swiecie i durnych komentarzy bys ludziom oszczedzil. Ale u was kacapow zza Buga to normalne.
już oceniałe(a)ś
1
1
Za komuny obowiazywala historia sowiecka. Po 89 roku - polska. Od 2015 - pisowska (prwdiwa).
już oceniałe(a)ś
9
9
historia Polski to tylko historia serialu samolotowego. do tego dojda zyciorysy miernot i nieudacznikow: i to wszystko - za duzo tych "historii" to nie bedzie! program udurniania Polakow juz sie rozpoczal w ramach dojnej dobrej zmiany tzw. pis+ziobro+gowin! no ale tzw. pis potrzebuje tylko tzw. ciemny lud, ktory wszystko kupi /ciemny lud wg nazewnictwa tzw. pis!!!!
już oceniałe(a)ś
10
11
Lenin, Stalin, Kaczynski. Uczcie sie dzieci, bo jak nie to ani na studia ani roboty.
@john666xxx Jeśli już to Lenin, Stalin i Wałęsa - wszyscy agenci... Żeby było jasne zestawienie Wałęsy czy Piłsudskiego z sowieckimi zbrodniarzami uważam nie na miejscu. Podobnie jak Kaczyńskiego. Odrobinę umiaru! I przyzwoitości...
już oceniałe(a)ś
5
5
@gregore69 mylisz sie kacapie zza Buga. bolszewicki pis ma swojego Lenina-kaczynskiego. Gdyby twoj stary zostawil siostre w spokoju, nie byloby cie na swiecie i durnych komentarzy bys ludziom oszczedzil. Ale u was kacapow to normalne.
już oceniałe(a)ś
2
5
Co znaczy „ zmierzyć”, chyba „odrzucić”!!! Szef ZNP jest tak zachowawczy, że jego głosu nawet nauczyciele nie słyszą. Ten Związek głośno upominał się o nauczycieli kilka lat temu, gdy jedna z reklam wykorzystała postać nauczycielki do robienia gołąbków (myślałam, że to żart, ale nie to było na serio. Teraz już nie oponują, gdy w reklamie wykorzystuje się nauczyciela jako potencjalnego lektora bajek dla własnych wnuków - swoja drogą to pokazuje miejsce nauczyciele w społeczeństwie). Aż tak trudno zrozumieć, że historia składa się z faktów, a propaganda jest czymś zupełnie innym. Czego tak bardzo mają się bać nauczyciele, że ich zwolnią, że znów nie będzie podwyżki. Przecież to już jest – już zwalniają, a podwyżki nie ma od pięciu lat. W Argentynie i Brazylii nauczyciele strajkowali, a to państwa jeszcze bardziej opresyjne niż, póki co, Polska. Nauczyciele, obudźcie się, jeśli nie będziecie solidarni, staniecie się niewolnikami, a szacunku nie kupicie uległością i czekaniem na cud.
już oceniałe(a)ś
7
9
`