Nieoczekiwanie na proteście służby zdrowia pojawił się minister Konstanty Radziwiłł. - Proszę państwa, rząd przystępuje do zmian z wielką energią. Przygotowujemy przepisy które już od przyszłego roku systematycznie doprowadzą do podwyższenia wynagrodzeń. Nie stanie się to od razu, ale gwarantuję, ze nakłady wzrosną - mówi Radziwłł. Na pytania zebranych nie chciał odpowiadać. Po wygłoszeniu krótkiej przemowy oddał mikrofon i zszedł ze sceny. - Kompromitacja, kompromitacja - skandował tłum.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
A co przez 8 lat zrobiła w tym temacie poprzednia ekipa rządząca ?
@polskiedrogi Duzo
już oceniałe(a)ś
16
15
@polskiedrogi Gdzie tu wsadzasz tę swoją katobolszewicką mordę?
już oceniałe(a)ś
7
12
te gwizdy to swiadcza tylko o tych co gwizdáli. gdzie ci gwizdzacy byli w 2014 w 2012 w 2010 w 2000 w 1998,a hasla pt ze rzad zabrania leczyc czy zmusza do wyjazdu to totalna bzdura taka demagogia tlumu- problemy narastaly z gora od 25-30 lat. patologiczny kryminogenny handel dlugami. wykorzystwanie placowek panstwowych do swoistego "prywatnego "leczenia. brot lekami i ich sprzedarz za hranie o tylko niektore z problemow. -lekarz rezydent ma zgwaranrowane pobory w wys. sredn iej krajowej to sa ustalenia sprzed wielu lat. wiekszosc dyzurow lekarskichjest ubruttowiona i prowadzona w ramach indywidualne dzialanosci-skutkiem tego w dzialanosc mozna wrzcic wiele kosztow np.raty laesingowe za samochod - szkoda ze o tym sie nie mowi - argument mniej biurokracji to zaden argument-historia choroby pacjenta -opis operacji winny byc starannie prowadzone to nalezy do obowiazkow i to jest jeden z elementow postepowania leczniczego - Min. Zdr. powinno sie zdecydowac na rozdzial albo szpital albo prywatnie w ramach dzialanosci i wtedy mozna dyskutowac o standartach pracy - faktem jest ze nalezaloby poprawic place w sektorze pracowniko szczebla sredniego
@andrzej640 zostali wkurzeni tym ze naklady na zdrowie maja byc woeksze dopiero w 2025 roku a mialy byc natychmoast !!!!
już oceniałe(a)ś
1
1
Radziwill to zwykly rodzinny doktorzynka i niekomyetentny ministerek dzieciorob a do tego arogant
już oceniałe(a)ś
30
28
Podobno szlachcic a zachowuje się jak "szmata".
już oceniałe(a)ś
20
20
zero, zero, kiepski lekarz i kiepski minister
@exxx2015 Lekarz ? Chyba od koni.
już oceniałe(a)ś
9
10
Jeśli przy okazji skończy się proceder "zapraszania" pacjentów do prywatnego gabinetu w celu "usprawnienia" ich leczenia w publicznych jednostkach, to ja jestem za tym, żeby lekarzom podnieść pensje i o połowę.
już oceniałe(a)ś
2
3
Temat - rzeka, nigdy sie nie skonczy bo qszystcy rzadzacy od roku 1945 maja negatywne nastawienie do tzw."sluzby zdrowia" a w szczegolnosci do lekarzy. Nikt sie odwazyl dotychczas ruszyc problemu bo jest to problem kosztowny, chyba bardziej niz "500+" a pozytku politycznego w nim nie ma. Opieka zdrowotna jest mocno niedofinansowana wiec pozwala sie pracownikom "dorabiac" na prawo i lewo z fatalnymi konsekwencjami zarowno dla tych pracownikow jak i dla systemu. Parlament woli zajmowac sie w kolko aborcja, "in witro" a ostatnie lata takze "szukaniem smolenskiej prawdy" bo to tematy zawsze emocjonujace a tanie. W ten sposob podyskutuje sie co nieco i nastepne wybory nadchodza i znowu mozna od poczatku. Polska pozostanie jeszcze na dlugie lata producentem lekarzy i pielegniarek dla calej Europy. Gdyby tak na poczatek zlikwidowac lecznictwo uprzywilejowane dla politykow i administratorow to chyba by sie sporo zmienilo w krotkim czasie, ale tego zaden parlament nie przeglosuje, wiec bedzie dalej tak fajnie jak jest obecnie.
już oceniałe(a)ś
5
6
Wyglada na to ze Radziwil siagle prowadzi kampanie wyborcza. Obiecanki, obiecanki a glupiemu radosc a jak jest zle to nie on tylko poprzednicy. Stary wyswiechtany pisowski chwyt.
już oceniałe(a)ś
25
26
`