- Vaclav Havel potrafił łączyć zaangażowanie w politykę z bardzo wysokimi standardami etycznymi - wspomina Adam Michnik, redaktor naczelny 'Gazety Wyborczej'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
A Stefan Michnik jakie miał standardy etyczne?
już oceniałe(a)ś
4
2
MICHNIK CHEPNOŁ I PIERDNOŁ
już oceniałe(a)ś
5
3
CAŁA PRAWDA CAŁĄ DOBĘ TVN, MICHNIK , PRĘDZEJ JAKIŚ ROWERZYSTA PRZEJEDZIE NA PASACH SIOSTRĘ ZAKONNĄ W CIĄŻY NIŻ KOMOROWSKI PRZEGRA WYBORY KOD ,STARY ALIMENCIARZ DŁUG WOBEC SWOICH DZIECI 80.TYŚ UWAGA. NIE MA DEMOKRACJI W POLSCE .KACZYŃSKI RATUJ POLSKĘ OD TYCH SKU...SYNÓW
już oceniałe(a)ś
2
2
Bolek jest skompromitowany, to podpierają się autorytetem Havla. Polacy - naród bez autorytetów!
już oceniałe(a)ś
3
3
Ale bardzo wysokie standardy etyczne nie mają nic wspólnego z Michnikiem.
już oceniałe(a)ś
5
5
0dpie...ie się od Gościa - jest od nas niteligietniejszy niestety...możemy sobie popierodlić ale to nic nie zmieni....... niestety.
już oceniałe(a)ś
0
1
Odpieprzcie się od generała, KIszczak - człowiek honoru - Adam już nic nie mów - wystarczy
@kon19 Przypomnę do kogo były skierowane słowa Michnika: "Odpieprzcie się od generała" - do osób, które go atakowały gdy było to całkiem bezpieczne. Vaclaw Havel powiedział o takich - "Spóźnieni bohaterowie, najgłośniej krzyczą na tygrysa, gdy ten już zdechł i liniej".
już oceniałe(a)ś
0
0
Havel byl autorytetem nie tylko w Czechoslowacji, ale tez w swiecie! byl jedynym politykiem w Europie, ktory tez na drodze pokojowej podzielil Czechoslowacje: na Czechy i Slowacje!!! I to jest jego zasluga!! cale szczescie dla Czechow i Slowakow, ze Havel byl w tym czasie prezydentem i nie mieli takich kaczych miernot i nieudacznikow!!!
już oceniałe(a)ś
6
9
`