W 40-tą rocznicę powstania Komitetu Obrony Robotników manifestację pod hasłem 'Jedna Polska - dość podziałów'. Powodów do wychodzenia na ulice jest aż nadto - mówi w 'Temacie Dnia Gazety Wyborczej' Sławomir Miłow, działacz KOD. W sobotę na ulice wyjdą też pracownicy służby zdrowia. 'Chcemy mówić o tym, że jest wielkie niedofinansowanie służby zdrowia, że jesteśmy przemęczeni, że nie mamy czasu dla pacjentów' - powiedział drugi gość Wojciecha Maziarskiego - lekarz z Porozumienia Rezydentów Krzysztof Ostaszewski.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Powodów jest aż nadto :):):)
już oceniałe(a)ś
6
0
Wyborcza znowu szczuje. A wychodźcie sobie na ulicę. Kubeł zimnej wody od Pana Boga na pewno Wam się przyda. Jutro ma podobno padać. :)
@A. P. O, miłość bliżniego w rozkwicie! A do znaku pokoju jeszcze ponad 24h.
już oceniałe(a)ś
13
11
@A. P. Daj namiar do tego boga, bo chlopaki szukaja kilkaset naostrzonych krzyzykow. Facio ponoc daje dobra promocje.
już oceniałe(a)ś
5
7
GW jest chora
@Chris Davidovki A Kaczyński jest lekarstwem. Tak wiemy. Już od roku przyjmujemy to lekarstwo. Nie zrobiło się ani trochę lepiej.
już oceniałe(a)ś
0
0
tzw. pis z ta kacza miernota+nieudacznikiem na ich czele stworzyli atmosfere zastraszenia +zaczeli lamac prawo+likwidowac demokracje i instytucje demokratyczne +doja polskiego i europejskiego podatnika+pis-ministrowie to marionetki+rujnuja Polske+manipuluja opinia publiczna itp! od ca. 10 miesiecy w Polsce jest pis-anarchia!!! i ten serial samolotowy jest przez pis-antka wykorzystywany do manipulowania kaczej miernoty i nieudacznika w celu odwrocenia uwagi od tego zagrozenia jakim jest ten pis-antek dla bezpieczenswta Polski i krajow czlonkow NATO! dlatego obywatele i zwolennicy spoleczenstwa obywatelskiego maja dosyc pis-anarchi i musza brac udzial w demonstracji KOD!!!!
już oceniałe(a)ś
5
6
damy rade:)
już oceniałe(a)ś
8
11
`