Dziennikarka zaprasza osobowości świata polityki na przejażdżkę po Warszawie. To nowy program wideo Dominiki Wielowieyskiej emitowany na Wyborcza.pl. W trzecim odcinku jesteśmy w samochodzie z Michałem Kamińskim, posłem klubu Europejskich Demokratów. - Od czasu kiedy odszedłem z PiS-u obiecałem sobie jedno, będę uprawiał politykę w którą wierzę - mówi Kamiński. Ale wtedy do samochodu wsiadła kolejna osoba. Co działo się później?

Oglądaj Crash test Dominiki Wielowieyskiej co czwartek o godz. 20 na wyborcza.pl
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Świetny pomysł na rozmowy z politykami, gratuluje Pani Redaktor. Stanowisko polityków PIS w sprawie katastrofy smoleńskiej jest pozbawione wszelkich racjonalnych uzasadnień. T jest próbowanie wmówić nam ze ziemia jest plaska i podtrzymują ją 4 słonie. Na YouTubie można znaleźć filmy nawiązujące do podobnych katastrof i przyczyny są jednoznaczne zbyt niskie zejście samolotu na ziemie przed lądowaniem zahaczenie skrzydłem o drzewo lub słup wysokiego napięcia powodujące obrócenia się samolotu o 180 ° i uderzenie o plecami o ziemię. Raport Jerzego Millera i opinie doświadczonych ekspertów są jednoznaczne. Twierdzenie coś innego jest zakłamywaniem faktów
@richy77 ..jak na you tube to wszystko jasne...:)
już oceniałe(a)ś
0
1
Ten odcinek lepszy. Co trzy głowy to nie dwie. Ale nawet krótka spódniczka prowadzącej (nóżka owszem owszem) i powoływanie się na starą znajomość nie zmusiły rasowego polityka jakim jest oczywiście p. Kamiński do szczerości. Pani Jakóbiak jak zwykle "lekko nawiedzona". Wszystkie wypowiedzi ogólnie pozytywne . Ocena ogólna 500+. Nie mogę się doczekać odcinka (może na jakiś jubileusz) w którym obok kierowcy usiądzie Jarosław Mądry (spódniczka niekonieczna). Jako trasę proszę wybrać ul. Marsa (największe dziury). Sukces gwaranowany. Ukłony dla prowadzącej IC
już oceniałe(a)ś
2
0
Świetny pomysł Moniki Wielowiejskiej. Będę oglądać! Nie mogę zrozumieć ludzi, którzy nie przyjmują do wiadomości, że obchodzenie procedur, presja psychiczna, pycha mogą doprowadzić do katastrofy. I doprowadziły. Pytanie do p. Jakubowskiej: gdyby Lech Kaczyński wydał decyzję "odlatujemy, bo warunki złe" to kapitan, by próbował lądować?
już oceniałe(a)ś
2
0
Głupia jest większość tych komentarzy. Agresja i bezrefleksyjne zacietrzewione po obu stronach. A materiał jest bardzo fajny: pokazuje dwoje ludzi - a za żadnym z nich nie przepadam - od dużo sympatyczniejszej strony niż zwykle. Pokazuje, że nawet w Pisie są ludzie, którzy całą to szopką smoleńską rzygają. Otwiera inną perspektywę. To fajne. Gratulacje dla autorki materiału.
@yyad wielowieyska i Kamiński otwierają inna perspektywę.....to by było przerażające...:)
już oceniałe(a)ś
0
1
@yyad Jedni rzygają "szopką smoleńską" drudzy na widok takich kreatur jak Łysy Misiek.
już oceniałe(a)ś
1
3
@siwywaldi O zniesmaczeniu szopka smoleńska mówi raczej Elżbieta Jakubiak, które delikatnie mówiąc nie jest moją ulubienicą. Podobnie jak Kamiński. A nazywając ludzi w ten sposób sam (bądź sama) sobie wystawiasz świadectwo.
już oceniałe(a)ś
0
1
Straszne dziury w tej Warszawie. Dlaczego oni tak podskakiwali?
już oceniałe(a)ś
3
1
Z ciekawoscia ogladalam video. Dodam moje piec groszy. W dzien katastrofy smolenskiej, of paru lat mieszkalam w NY, spotkalam mojego znajomego, ktory zapytal czy wiem co sie stalo w Polsce. Oboje w tym samym momencie powiedzielismy do siebie "obysmy sie tego nie wstydzili". Co mnie najbardziej zdumiewa, ze nie znajduje zainteresowania dyskusja na temat jak my, polacy, latwo szrzujemy i jak patrzymy na wszystko przez, jak to wiele lat temu okreslil Wankowicz, "chciejstwo". Z szblami na czolgi.... Wiele lat przeplynie zanim sie tej najgorszej polskiej wady pozbedziemy, i pogodzimy sie z tym, ze jestesmy jacy jestesmy, i bedziemy rozpoznawac rzeczywistosc taka jaka ona jest.
już oceniałe(a)ś
5
3
Kamiński powinien wreszcie się usunąć z tego pierwszego rzędu, szkodzi każdej inicjatywie, nikt nie wierzy w jego wiarygodność. Jak pokazywał się w tle Kopacz tylko jej zaszkodził
już oceniałe(a)ś
1
0
I jeszcze ta Pani z tyłu nie zapięła pasów, ja zawsze jak wsiadam do samochodu to zapinam pasy nawet jeśli na mniejsze odłegłości.
już oceniałe(a)ś
1
0
`