Rząd forsuje projekt utworzenia jednej, potężnej służby skarbowej. Przedstawił właśnie nową ustawę o Krajowej Administracji Skarbowej. Do czego PiSowi potrzebna jest nowa skarbówka? Wyjaśnia Piotr Skwirowski.
Więcej
  Komentarze
  Każda i wszędzie REORGANIZACJA jest okazją do "dobrej zmiany" obsady kadrowej. Na bruk lub na emerytury pójdą niewygodni, niepokorni, niepewni, czasem ktoś z historią, a przyjdą krewni i znajomi królika. Przechodziłem to osobiście w pewnej firmie. Po tej ruchawce przewegetowała 5 lat i... padła.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  potrzeba temu tzw. pis, bo tam duzo pis-politrukow+czlonkow rodzin+znajomych+kolesi czeka juz w kolejce do dojenia podatnikow w Polsce w ramach tzw. dojnej dobrej zmiany i programu tzw. pis "Polska w ruinie"!!!! a poza tym Polska jest juz bankrutem a 500+ trzeba jakos sfinansowac , ze 1 bilion 400 milionow na inwestycje tez wspone!!! a kasy nie ma!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  11
  11
  No tak, bo z pustego to i Salomon, jak wiadomo...Cudna redystrybucja, jedni się załapują na brać inni na dawać ( kasę dawać, do budżetu:) Niektórzy na obie opcje, szczęśliwcy ;-)
  już oceniałe(a)ś
  6
  6
  `