21 września 2016 roku Facebook, Instagram, Snapchat zrobiły się czarne. Wiele osób ubrało się na czarno, by zaprotestować przeciwko zaostrzaniu ustawy antyaborcyjnej. Czy taki protest będzie skuteczny?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
"Czy taki protest będzie skuteczny?" - taaa, na pewno. Rządzący strasznie się przestraszą koloru i od razu zmienią ustawę. Kurde, kiedyś ludzie wyszliby na ulicę, dziś stać ich tylko na gorzkie żale na fejs-zboku.. To jak się dziwić, że nadal rządzą ci, co rządzą ?
@tomek_j Był protest w niedzielę, będzie jutro. Byłeś? Będziesz?
już oceniałe(a)ś
3
9
@mazop Tfu, dzisiaj. O 17:00
już oceniałe(a)ś
4
11
@mazop Dzięki, nie ma to jak zacząć dzień od chwili śmiechu :)
już oceniałe(a)ś
1
2
@tomek_j Wychodzisz?
już oceniałe(a)ś
1
0
Aktualny "Rząd" zrobi to co każe mu Episkopat, bez pomocy którego by nie wygrali... A kapłani widzą ile i jakie owieczki jeszcze przychodzą i marnie płacą na tacę. Dlatego Episkopat przypilnuje aby nowych owieczek było w rodzinie dużo, a najlepiej chore i nieudane...wtedy ich rodzice na pewno przyniosą do kościółka kasę na modły o cud.
@inkwizytorstarszy Nie do końca tak jest. Tu nie ma układu pan/poddany, to wspólnicy (PiS, Rydzyk, Episkopat). Każdy każdego czymś tam trzyma w garści. A Episkopat zaczyna chyba powoli kombinować, że za dużo na jednego konia postawił.
już oceniałe(a)ś
2
4
Kobiety! My kobiety! jak możemy dopuścić do tego aby "mężczyzna na sali sejmowej" decydował o naszym losie! to jest nie dorzeczne! Jedynie co facet może - to decydować o swojej prostacie, a nie o naszym losie! Może się wypowiadać o "obowiązkowej kiedyś służbie wojskowej" nic więcej... NIE MOŻE MĘŻCZYZNA MÓWIĆ CZY KOBIETA MA URODZIĆ CZY NIE!!! to nie rola mężczyzny... a kobieta ma mieć możliwość dostępu do wszelakich świadczeń medycznych! nie o "in vitro" musimy walczyć ale o godne poszanowanie naszej kobiecości również! Rola faceta w wychowaniu przeważnie jest .... toteż mężczyzno jak śmiesz wypowiadać się w tak istotnej kwestii.... sorry......
już oceniałe(a)ś
0
0
`