'Będę pilnował, by NBP był niezależny' - obiecywał tuż przed swoim wyborem profesor Adam Glapiński. Naszej ekipie udało się wyśledzić, że w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej doszło właśnie do spotkania prezesa Narodowego Banku Polskiego z Jarosławem Kaczyńskim i wicepremierem Mateuszem Morawieckim. Byli zaskoczeni naszą obecnością. Czy zdradzili, o czym rozmawiano?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
No faktycznie miny mają takie sobie, ale za to jakie miny panują na korytarzach GAZWYB koniec kwartału bliski a już teraz wiadomo że tak jak poprzedni będzie dla Agory w plecy na kilka milionów i znowu jakiś zacietrzewiony większy udziałowiec na pytanie jak uzdrowić spółkę odpowie ze zaorać gazetę. Ostatnio sytuacje trochę uspokoił spekulant kupując od "wahających się" pakiet akcji ale Soros ma teraz większe problemy (choćby zdrowotne) i tez nie wiadomo czy nie pierdyknie w kalendarz. A cena Agorki poniżej 10 zeta za akcje-ciekawe czy "rynki finansowe" maja na tyle nerwów aby trzymać gazetkę. W każdym bądź razie na tapecie są dwa pomysły: pierwszy -zakończyć działalność gazety wyborczej (jej redakcja ma największe koszty i odpowiada za straty) a drugi to wydzielenie samej gazety z grupy agory -czyli Michnik z jego akolitami idzie na swój garnuszek-tylko pytanie kto tam tym będzie zarządzał? Niby Domisia "o krzywym nosku" Wielowieyska ma MBA ale tej dziuni bałbym się powierzyć prowadzania budki z warzywami a co dopiero biznesu wydawniczego-
@axermann Odpowiem Tobie zgodnie z Twoim poziomem: pierdu-pierdu.
już oceniałe(a)ś
11
12
@axermann wymyslaliście ten tekst w 70 - ciu ? Założe sie że jesteście z PiSu.
już oceniałe(a)ś
6
9
@axermann Plusujcie jeszcze bardziej botami, żeby wszyscy widzieli jaki poziom reprezentujecie. Prawicowi publicyści jęczą, że jaka demonizacja pisu, jaki przemysł pogardy - a wy pokazujecie pod każdym artykułem wyborczej, że to sama prawda o was.
już oceniałe(a)ś
2
0
Jak to o co? Trzeba wypuścić inflację! 500+, minimalna stawka godzinowa, minimalna płaca i świadczenie społeczne ustalone, a kasy nie ma, więc trzeba obniżyć wartość pieniądza. I niech durny NBP nie broni kursu!
już oceniałe(a)ś
24
0
Kaczor ma chrapke na dodruk pieniazkow....widocznie zabraknie na 500+.
już oceniałe(a)ś
68
65
No to wizerunek Lecha Kaczyńskiego na banknocie 500 zł przyklepany.
@alexbrecht Na banknocie "500+"
już oceniałe(a)ś
21
22
@alexbrecht Raczej na banknocie 100 000 jak tak dalej pójdzie.
już oceniałe(a)ś
11
11
@alexbrecht 500 już jest: www.nbp.pl/home.aspx?f=/aktualnosci/wiadomosci_2016/500-zl.html Ale z Janem III Sobieskim. Pewnie powiązanie wizerunku Kaczora z nieuchronną inflacją im nie w smak.
już oceniałe(a)ś
7
6
@alexbrecht Dla elektoratu PiS
już oceniałe(a)ś
2
2
Wystraszył Glapińskiego, że zastąpi go Misiewiczem? Nie wierzę.
@jndy Młodzian sprawdził siem był na odcinku wojskowym, tera bedzie siem wykazywoł na gospodarce.
już oceniałe(a)ś
20
20
@jndy zostawcie misiewicza w spokoju, to maskotka Macierewicza, głaszcze ja sobie, przytula ... "Misiu misiu chodz do dziadzi dziadzia cie na konia wsadzi"
już oceniałe(a)ś
0
0
Szef NBP otrzymał rozkaz uruchomienia rezerw by Morawiecki mógł realizować swoje chore wizje wyważania otwartych drzwi . Z tego pieca chleba nie będzie ,tylko bieda,jeszcze większy dług publiczny i słaba złotówka przez co nie będziemy w stanie spłacać długów i skończymy jak Grecja.
już oceniałe(a)ś
2
0
wasze "dziennikarstwo" niewiele różni się od tzw. "prawicowego". pamiętam jakieś materiały video z Michnikiem i Olejnik wskakującymi do samochodu Urbana, pokazywanego jako "news" dnia. Potwornie nudzicie tymi "newsami" I jedni i drudzy.
już oceniałe(a)ś
6
4
Oby w krótkim czasie nie pokazał się banknot 500 złotowy !! bez pokrycia tego obawiała się opozycja !!
już oceniałe(a)ś
2
0
`