W Polsce bardzo wiele zmieniło się po Euro - obcokrajowcy przekonali się wtedy, że w naszym kraju nie ma białych niedźwiedzi, że ludzie mówią tu po angielsku i jest tu wiele do zobaczenia. Dlaczego teraz pracujemy na to, żeby odmienić ten boom turystyczny? Zobacz komentarz Wojciecha Fuska, zastępcy redaktora naczelnego 'Gazety Wyborczej'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
bo Polacy maja przekonania ze sa parweniuszami, ciagle przegrywali i przegrywaja itp t ten tzw. pis z tym miernota +nieudacznikiem kaczy.... wmawia to Polakom dalej, ze sa najgorszym sortem , ze musza wstawac z kolan i takie podobne bzdury!!! to ze ta kacza miernota + nieudacznik jest zakompleksiony, nigdy nic mu sie nie udalo, zamiast zostac pieknym labedziem jest w dalczym ciagu brzydka kaczka!! i probuje to samo wmowic Polakom, ze oni sa odbiciem tej miernoty! ale ja jestem kompetetny+kulturalny+mam sukces zawodowy+mowie 5 jezykami obcymi+jestem demokrtata i Europejczykiem+jestem uczciwy i praworzadny itp!! i co mi ta miernota kacza zrobi? moze mnie tylko wyzwac od gorszego sortu!!
już oceniałe(a)ś
4
3
" SPOKO "....................nie ma tego złego,z czego by nie było co dobrego.
już oceniałe(a)ś
0
2
Nie myślmy o turystach, gdy w kraju narasta chaos, nienawiść na ulicach i jest naprawdę niebezpiecznie dla ludzi o innym niż biały kolorze skóry, a nawet mówiących w obcym języku np. po niemiecku. Trzeba najpierw zażegnać pisowską zarazę, cechującą się nieprawdopodobną butą, kłamstwem i pazernością, która nie potrafi rozwiązać żadnego problemu, za to wywołuje lawinę nowych w kraju i w kontaktach ze światem. Należy także zadbać, by nie wróciły rządy za czasów których doszło do wielomilionowych przekrętów np. przy reprywatyzacji, czy niepotrzebnych ekranach autostradowych. A jednocześnie młodzi ludzie pracowali bez końca na śmieciówkach zaś podwykonawcy przy budowie autostrad tracili wszystko czego się dorobili. Niech idą w cholerę jedni i drudzy!!!
@polak_k.prawy Nie wielomilionowych, tylko wielomiliardowych.
już oceniałe(a)ś
1
1
`