Wybitny lekarz, były minister zdrowia, teraz poseł PO, prof. Marian Zembala skrytykował dziś w Sejmie działania policjantów i prokuratorów, którzy wczoraj z samego rana przeszukali mieszkania kilkunastu biegłych lekarzy ze Śląskiej Akademii Medycznej. Są podejrzani o zawyżanie wyceny opinii, jakie wydawali w sprawie śmierci Jerzego Ziobry, ojca ministra sprawiedliwości. Prof. Zembala prosił ministra o unikanie takich sytuacji. Co usłyszał w odpowiedzi?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Wyborcza bardzo chętnie daje głos, nazwijmy to eufemistycznie, wszelkim krytycznych wypowiedziom wobec lekarzy (do dzisiaj z rozrzewnieniem wspominam wywiad pani Wielowieyskiej z min Arłukowiczem, z wydźwiękiem mniej więcej takim, że oto podłym konowałom nie chce się wypisywać recept), więc można założyć, ze odpowiedź pana ministra Ziobry przypadła Wam do gustu;)
@sarkazmsyncynika A jak się to ma do tego co zobaczyłeś ? Otwórz szafę i mów do rzeczy gostku !
już oceniałe(a)ś
3
4
Klasa, wiedza, doświadczenie, empatia pana Profesora przeciwko bucie niedouka znanego jako Zero. Wiadomo, kto jest górą w podłozmianowej dyktaturze.
już oceniałe(a)ś
1
1
Ziobro na bis. Te same metody i ta sama buta.
już oceniałe(a)ś
9
9
Pan Zbyszek mógłby nie używać słów, których znaczenia nie rozumie, jak np. "uczciwość", czy też pojęć w rodzaju "równi wobec prawa".
już oceniałe(a)ś
1
2
a swoją drogą czy w tym kraju ludzie już przestali zwyczajnie umierać, wszyscy muszą ginąć, nawet na stole operacyjnym?
już oceniałe(a)ś
1
2
mam wrażenie, że pan Ziobro ma manię prześladowczą i obawiam się, że będzie ona nieuleczalna, skoro pech chciał, że dotyczy ona między innymi lekarzy.. o ile wiem w Polsce można kogoś przymusowo leczyć jeżeli zagraża sobie lub otoczeniu, czy 38mln ludzi to wystarczająca ilość ludzi?
już oceniałe(a)ś
1
2
"Uczciwość..." Ha,ha, ha.
już oceniałe(a)ś
8
9
`