Podczas konferencji wicemarszałka Sejmu doszło do incydentu. Paweł Bednarz - prezes Fundacji im. Dobrego Pasterza w Sosnowcu, przerwał wypowiedź szefa klubu PiS i próbował zadać pytanie. Został odciągnięty przez przedstawiciela biura prasowego PiS. Stawiał coraz większy opór. Doszło do szarpaniny. Został wyprowadzony przez straż marszałkowską. W Sejmie przebywał na zaproszenie posłanki klubu Kukiz'15 Barbary Chrobak.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Pawel Bednarz .Super Akcja na 5 z +++
już oceniałe(a)ś
16
0
Terlecki powiedział, że to było profesjonalne zachowanie. Najwyraźniej taki jest standard profesjonalizmu w PiS. Facet, który nie dość, że nie umie sobie poradzić z mniejszym człowiekiem, łapie go jak jakaś łajza, nie prosi o pomoc straży, bo chce nie wiadomo co udowodnić. Brak siły, brak honoru.
już oceniałe(a)ś
19
15
Panie Pawle B. Mój mąż powiedział po obejrzeniu Pana akcji że to jest akcja za ippon i szkoda że nie startował Pan w RIO! Gratulacje, jesteśmy całym sercem z Panem. Tak trzymać!
już oceniałe(a)ś
24
20
Paweł Bednarz wygrał czysto przez ippon. Ten lamus z biura prasowego PiSu dostał dobrą nauczkę.
już oceniałe(a)ś
18
16
no ale takie prostackie + chamskie zachowanie to jest tylko charakterystyczne dla tzw. pis!!! niech sie tzw. pis nawzajem zatlucze!!! prostactwo+chamstwo jest spezjalizacja tzw. pis- to jest ten lepszy sort, ha, ha, ha!!!!
już oceniałe(a)ś
4
3
W necie jest lepsze ujęcie. Wygooglujcie "ippon w sejmie" .Genialne.
już oceniałe(a)ś
2
1
Mam nadzieję, że w sprawie będzie orzekał sędzia, który doceni świetnie wykonany rzut harai-goshi. I przez ippon wygra zawodnik w kraciastej judodze.
już oceniałe(a)ś
4
3
Panie Pawle, BRAWO ! Akcja na 102 ! Obejrzałam zdarzenie wielokrotnie i mogę świadczyć, ze awanturę cały czas prowokował pisdzielec !
@kryweg A czy to w ogóle nie jest prowokacja? Terlecki widział nóż, mówił, że bezpieczeństwo dziennikarzy było zagrożone. No żesz, - wywalą dla bezpieczeństwa dziennikarzy z Sejmu na bruk - ulicę a sam parlament podpalą. Będzie bezpiecznie -prawie sprawiedliwie.
już oceniałe(a)ś
1
1
`