Antoni Macierewicz zdymisjonował szefa jednostki GROM płk Piotra Gąstała i inspektora wojsk specjalnych gen. Piotra Patalonga. Obaj zostali przeniesieni do rezerwy i będą w dyspozycji Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Pojawiły się spekulacje, że dymisje mają związek z tragiczną śmiercią komandosa podczas prób eskadry specjalnej w Gdańsku. Rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz zaprzecza, mówi, że jest to indywidualna decyzja ministra, uzasadniona potrzebami sił zbrojnych. Sprawdzamy kim są zdymisjonowani dowódcy.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Wojsko może być potrzebne do ochrony np.telewizji , władzy ... do stanu wyjątkowego
już oceniałe(a)ś
16
1
Idiota chce tam aptekarza
już oceniałe(a)ś
13
0
Macierewicz zrobił miejsce dla Misiewicza?
już oceniałe(a)ś
13
1
no oni sa innej orientacji aniezel pis -minister antek!!
już oceniałe(a)ś
10
0
Teoretycznie wojsko mogłoby się zbuntować i wyjść na ulicę, ale w praktyce wojsko jest przesiąknięte agenturą Watykańską. Co głupsi przy spowiedzi wszystko wygadają. Póki wadza nie rusza KK, włos z głowy im nie spadnie.
już oceniałe(a)ś
8
0
Maciorewicz reorganizuje. Tak jak na Kremlu zlecono. Jak bedzie gotowy w kraju, zabierze sie za NATO. Umiescic agenta tak wysoko, to niewontpliwie wielki sukces KGB.(teraz GRU czy jakos tak). Zemsta za Kuklinskiego.
już oceniałe(a)ś
18
11
W tej akcji chyba chodzi o to: nalezy zamknac pyski dowodcow GROMU-u aby nie mogli sie wypowiadac na temat tego cyrku na Westerplatte, ktory zainscenizoawla para blaznow Duda-Maciarewicz. Przypuszczam, ze dowodcy nawet nie zostali poinfomowani o tej inscenizacji stworzonej ad hoc.
już oceniałe(a)ś
6
0
apel smoleński już znają na pamięć? tak? no to nadają się....
już oceniałe(a)ś
1
0
`