'Dziękuję Pani, nie odpowiem' - tyle usłyszeliśmy od Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS-u nie skorzystał z okazji by skomentować aferę reprywatyzacyjną. Choć odbicie stolicy to jeden z jego politycznych celów. W PiS obowiązuje strategia żadnych nerwowych ruchów. W kuluarach politycy mówią- 'wolimy by Hanna Gronkiewicz-Waltz wykrwawiła się sama'. Na pewno partia rządzącą nie chce przy okazji sobie upuścić krwi. Czy politycy PiS obawiają się komisji śledczej w sprawie reprywatyzacji? Odpowiedź w materiale.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
bo sami pływają w tym po same uszy. A co z ziemiami odzyskanymi przez kościół?????? hahaha
już oceniałe(a)ś
55
43
Nadprezes zdaje sobie sprawę z tego, że powołanie Komisji uderzyłoby tez w PiS a przede wszystkim Lecha Kaczynskiego a ten w/g Jarosława musi być kryształowy. Typowe dla tej partii, jak cos dotyczy "naszych" to kulić trzeba ogon pod siebie. Natomiast jak dotyczy to innych ujadają jak wściekłe psy.
już oceniałe(a)ś
47
36
Dlatego ,że nie chce komisji międzynarodowej ww sprawie Smoleńska.A kiedyś wieszali na Tusku psy ,że nie zgodził się na taką komisję.
już oceniałe(a)ś
40
31
Boi się że będzie musiał pokazać akt notarialny nabycia willi przez rodziców komuchów,i może znajdzie się jakiś spadkobierca niedobity.
już oceniałe(a)ś
68
59
Wyjdzie na jaw sprawa prywatyzacji związanych z pis. Wideo Galerie Tematy Oszczędzanie Pieniądze Kupony rabatowe Newsweek.plPolska Niech o tym opowiedzą: Założona w 1990 roku, m.in. przez Jarosława Kaczyńskiego, Fundacja Prasowa "Solidarności" dostała "Express Wieczorny", jedną z najpopularniejszych wówczas gazet i jej majątek. Tytuł szybko upadł, ale dwa biurowce w prestiżowych lokalizacjach zostały. Działająca od blisko 20 lat firma Srebrna to część mechanizmu, który stanowi finansowe zaplecze partii Jarosław Kaczyńskiego i pozwala na podtrzymywanie miniaturowej wersji IV RP. Z własną gospodarką, "wojskiem" i mediami. Dlaczego spółka ( Srebrna ), która jest właścicielem dwóch biurowców w centrum Warszawy, wynajmuje dom akurat na jednej z najdroższych dzielnic stolicy (za 120-metrowy dom na Żoliborzu płaci się 7-9 tys. zł miesięcznie)?
już oceniałe(a)ś
23
16
Boją się bo mają na sumieniu SREBNĄ
już oceniałe(a)ś
36
29
kto bedzie plakal po kaczynskim.......
@saintjustintimberlake I ci ktorzy dorwali się do "koryta" i doją grubą kasę.
już oceniałe(a)ś
11
11
@sesil Słyszałem, że nawet Kot już spisał już bezzębnego starucha na straty.
już oceniałe(a)ś
7
7
@sesil Jego koty. I tymi bym się chętnie zajął, tak po ludzku, jak wytrzeźwieję po fieście na okoliczność zdarzenia głównego.:- )
już oceniałe(a)ś
5
4
Kaczyński obawia się komisji reprywatyzacyjnej bo może wyjść skąd Rajmund Kaczyński dostał i za co od SB willę bo ani nie wybudował ani nie kupił , może nie dokładnie wyczyścił Jarosław archiwa.
już oceniałe(a)ś
11
5
`