To była zbrodnia z nienawiści. W angielskim mieście Harlow, 50 km od Londynu około 20-tu nastolatków napadło na dwóch Polaków. Bili tak długo aż ofiary straciły przytomność. 40-letni mężczyzna zmarł. Morderstwo w Harlow to najpoważniejszy przypadek agresji wobec migrantów w ostatnich miesiącach. Policja prowadzi śledztwo. Na ulice wysyłano dodatkowe patrole. Do Harlow pojechał polski ambasador W Wielkiej Brytanii. Polska społeczność w Harlow zorganizuje w sobotę marsz milczenia.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Angielska prawica, tak samo jak polska prawica, szczuje przeciwko imigrantom. Polacy są w Anglii imigrantami. Wszystko na ten temat.
@saintjustintimberlake "janusze" to nie emigranci. To ambasadorzy "dobrej (fuck) zmiany" Im sie nalezy. Emigranci to te co chco do Polski meczety robic i inne.
już oceniałe(a)ś
6
9
Zło rodzi zło. Nie wierzę, że obecna sytuacja w Polsce, zachowanie polskich władz nie ma wpływu na zachowanie tamtejszych bandytów. Fakt, że Polacy do świętych nie należą, a jeżeli chodzi o przestępczość, to są na poziomie dzikich ludów, co również wywołuje agresję.
już oceniałe(a)ś
10
7
How does it feel to be black? :(
już oceniałe(a)ś
3
2
ale o co chodzi? uchodcow pobito, mlodych mezczyzn, uciekinierow ekonomicznych
już oceniałe(a)ś
6
5
Maszerowac beda wyborcy Kaczynskiego i Kukiza !
już oceniałe(a)ś
7
6
Jeszcze nie wiadomo, czy Polakow zaatakowano, bo w Harlow nie lubia Polakow, a bija po Brexit. BBC podalo, ze Harlow w ostatnich dniach bylo widownia brutalnych atakow na przypadkowe osoby. Policja bada sprawe.
już oceniałe(a)ś
0
0
Niewinnie przelana polska krew! Co to dokładnie za bestie, które się tej zbrodni dopuściły? W co trzeba wierzyć i czym się kierować żeby taką krzywdę uczynić? Człowiek zginął w męczarniach. Życie to nie gra komputerowa, rozwydrzone maleństwa się zabawiły. Potrzebny jest powrót do źródel, do stawiania wymagań, wyciagania konsekwencji. Brak w świecie szacunku i miłości człowieka do człowieka. Ale skąd one to maja wiedzieć skoro jest wszystko takie relatywne?!
@antykod.pl Zacznij od sprzatania swojego podworka.
już oceniałe(a)ś
3
3
@antykod.pl zapytaj twoich towarzyszy z onr-ruskiej albo wszerchpolskiej. bolszewicka gnido.
już oceniałe(a)ś
3
2
Gazeto, kto wpadł na taki tytuł do wideo? Waszym pracownikom już też "odbija"? Co to znaczy "Polska krew"???? Krew to krew, ona nie ma narodowości. Wstydźcie się.
@tak_bywa@gazeta.pl To chyba jakas podswiadoma (albo swiadoma) rasistowska sugestia. Polska krew - lepsza krew. Durnych maja redaktorow. Obciach.
już oceniałe(a)ś
3
3
@tak_bywa@gazeta.pl Chłopie, obejrzyj materiał, zanim zaczniesz się ciskać. Chodzi o akcję oddawania krwi zorganizowaną przez polską społeczność w UK.
już oceniałe(a)ś
1
0
`