9 września agencja ratingowa Moody's wyda opinię na temat stanu polskiej gospodarki. Eksperci przewidują, że rating polskiego długu wzorem styczniowej decyzji Standard's & Poor będzie obniżony. Dlaczego tak miałoby się stać? Trudnej sytuacji w europejskim sektorze bankowym nie sprzyjają nasze wewnętrzne spory o sytuację prawną (niepokój za granicą budzi m. in. podważanie przez rządzących roli sądu konstytucyjnego). Co może czekać polską gospodarkę?

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
To trzęsienie ziemi we Włoszech i moje problemy z erekcją też są przez pisowski atak na TK?
@mada.kinhcim Twoje problemy z erekcja to tylko twoj problem. Zona znajdzie sobie partnera bez, albo z napletkiem. Polska takiego wyboru nie bedzie miala jesli ubezwlasnowolni TK. Brak praworzadnosci w Polsce to niepewnosc inwestorow o przyszlosc inwestycji. Panska zona tego problemu nie ma bo mezczyzn ci w Polsce nie brakuje.
już oceniałe(a)ś
12
15
@mada.kinhcim Rozumowanie jest następujące: jeżeli rząd może spokojnie paraliżować działanie konstytucyjnych organów państwa, to też spokojnie może jednym dekretem w ciągu nocy znacjonalizować Twoją fabrykę. W takim miejscu inwestowanie jest ryzykowne.
już oceniałe(a)ś
6
6
Jeżeli kryzys musi przyjść, niech przyjdzie w czasach rządów pis, a nie kolejnego rządu. W przeciwnym razie utrwala się przekonanie, że pis rządzi dobrze, a następcy, którzy muszą zjeść tą pisowską żabę, źle. Tak jak w latach prosperity gospodarczej 2005-2007 zamiast oszczędzać rozdawali ile wlezie. Dziś jest dokładnie tak samo. Niech się wypali ta pisowska legenda.
już oceniałe(a)ś
21
17
przeciez tzw. pis ma program "Polska w ruinie" i realzuje go jako dojna dobra zmiana!!!!
już oceniałe(a)ś
29
25
Nasza gospodarka pod rządami PiS podąża dokładnie śladami Grecji, tylko że nasz kryzys nie będzie kłopotem dla zagranicznych banków, bo nie mamy euro. Wręcz przeciwnie wykupią nasze firmy i ziemię za drobne pieniądze. Patrz spadającą giełdę i wartość złotego od początku "dobrej zmiany".
@czesio Gdyby PO nie "zajebalo" pieniedzy z OFE Polska juz bylaby bankrutem.
już oceniałe(a)ś
5
6
@abk Ale konkretnie ten ruch rozpoczął bessę na naszej giełdzie.
już oceniałe(a)ś
0
0
przed dobrą zmianą zarabiałem w przeliczeniu średnio 1000 EUR brutto... dziś jest to już niestety tylko 900 EUR
już oceniałe(a)ś
3
3
Pan Dariusz śmiało może robić jako brzuchomówca bo potrafi mówić nie otwierając ust. Prośba do redakcji, by jednak przy takich rozmówcach dawała napisy.
już oceniałe(a)ś
6
6
wśród pisiorów nie ma ekonomistów. same stare dziadki i stare panny po menopauzie! i propaganda sukcesu uruchomiona pełną parą.
już oceniałe(a)ś
30
30
Ostatnio rozmawiałem z jednym PISdniętym - mówił, że najlepszymi ekonomistami w Polsce są prości ludzie m. in. rolnicy. Nie miałem więcej pytań...
@saintjustintimberlake żeby to byli rolnicy to byłoby pół biedy.Oni ostatecznie muszą policzyć co im sie opłaca siać czy hodować. Spółkami skarbu państwa rządzi politolog z dwuletnim stażem pracy w nieznanej firmie.Do tego morderca Morawiecki --historyk, fantasta i fanatyk. Pani ElżbietaJakubiak,z zawodu przedszkolanka pochwaliła się ,że największym sukcesem jej życia było namówienie L.Kaczyńskiego do zakupu Możejek. Teraz EJ jest doradcą finansowym w banku. O szefach spółek skarbu państwa typu Jasinski szkoda pisać.
już oceniałe(a)ś
3
3
`