Minister edukacji odrobiła lekcję? 'Jeśli moje słowa mogły kogoś urazić to nie taka była moja intencja'. Annie Zalewskiej nie udało się przeczekać tematu mordu w Jedwabnem. Jej lipcowe wypowiedzi wywołały awanturę i ostre protesty organizacji żydowskich. Wykręcała się od odpowiedzi na pytanie, kto spalił Żydów w Jedwabnem i kto odpowiada za pogromu kielecki. W połowie lipca w programie TVN24 mówiła o zawiłościach historycznych- nie o Polakach. Co mówi dziś? A co znajdzie się w podręcznikach?

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
ta żałosna baba przechodzi samą siebie
już oceniałe(a)ś
23
2
Podręczniki, które wy targowiczanie i wasi antenaci pisaliście od 01.1944 r. powinny zostać zmielone w całości, wyrywanie kartek tutaj nic nie da. Może wreszcie was ukochany red.nacz. znajdzie się w nowym podręczniku historii, a w każdym razie chociaż jego brat?
@joshua Naprawdę sądzisz, że biskupi tyle podręczników napisali? Bo to akurat grupa, która najliczniej poparła targowicę.
już oceniałe(a)ś
8
7
Szkoda słów.
już oceniałe(a)ś
21
18
Zlitujmy się wreszcie i zróbmy składkę na perukę dla pani minister, bo to przecież wstyd.
już oceniałe(a)ś
2
0
"Czy Minister edukacji odrobila lekcje?" Tak, ale z pomoca mamusi
już oceniałe(a)ś
2
0
Papier toaletowy z wizerunkiem Zalewskiej, w naturalnych kolorach!!!
już oceniałe(a)ś
2
0
Nikt nie chce wyrywać kartek z podręcznika, tylko napisać prawdę. Nie może być tak, że okres okupacji sowieckiej i przestępczej PZPR jest gloryfikowany w podręcznikach. Boli to wyborczą, ale prawda jest najważniejsza i faktów powinni się uczyć w szkole, a nie mitów o dobrych ruskich i komuchach.
@socjolog12 No to wskaż te podręczniki, w których uczą "mitów o dobrych ruskich i komuchach". Konkretnie, tytuły, autorzy, daty wydania!
już oceniałe(a)ś
7
6
@ar.co Nie doczekamy się merytorycznej odpowiedzi. @ socjolog12 zaklina rzeczywistość, następny to przeczyta i będzie się na to powoływał. Tak to działa.
już oceniałe(a)ś
1
0
może jeden temat dodać odnośnie narodowości pracujących w UB i SB po wojnie , było by ciekawie
@mojaulubionagazetagw A pewnie. Bardzo byś się zdziwił. Poczytaj trochę literatury, choćby Kerstenową i Szwagrzyka. Nawet na najwyższych szczeblach UB i SB Polacy stanowili zawsze absolutną większość, a licząc wszystkich "pracujących w UB i SB po wojnie" Żydów było wśród nich maksymalnie kilka procent. A po 1956 niemal nie było. Za to "prawdziwych-polaków-katolików" coraz więcej. Co ciekawe - o rzekomej przewadze Żydów w UB najchętniej rozpisywali się Sowieci, jak Sieliwanowski czy Lebiediew. Ciekawe dlaczego... I dlaczego "prawdziwi-polacy-katolicy" tak chętnie sowiecką propagandę podchwycili?
już oceniałe(a)ś
3
3
`