Moda na odzież patriotyczna wciąż się rozrasta. Koszulki z Małym Powstańcem czy symbolem Polski Walczącej można dostać dosłownie wszędzie. Sprzedawcy z warszawskiego centrum handlowego na Marywilskiej zdradzają nam m.in. jakie hasła na koszulkach są modne w tym sezonie.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Noszenie takich koszulek trąci jarmarkiem ale te to jeszcze pikuś. Dziś rano widziałem gościa w koszulce w rysunkiem korytarza więziennego i wypisanym pozdrowieniem dla kumpli z tego "ośrodka wypoczynkowego". Coś miał jeszcze z wymalowane z przodu ale musiałem jechać i nie udało mi się tego arcydzieła obejrzeć. Dziary jak zwykle więc nie zaskoczyły mnie. To był na prawdę odlot. Kolejne będą chyba z obrazkiem małego więźnia z ośrodka wychowawczego dawniej zwanego poprawczakiem. W sam raz pasuje do bejsbola.
już oceniałe(a)ś
6
5
Nie o patriotyzm tu chodzi tylko o pieniądze. Moda ta wręcz zaczyna słabnąć i coraz częściej spotykam się, że ludzie szydzą z "koszulkowego patriotyzmu".
już oceniałe(a)ś
1
1
Czy minister Macierewicz mał prawo do noszenia munduru i naszywki ze znakiem Polski Walczącej na nim podczas wizyty w Afganistanie ? Naszywek było więcej , ale ich treści nie dało się rozpoznać !
już oceniałe(a)ś
2
2
A może by tak zaczęto produkować miotły z patriotycznymi symbolami .Te "polskie patrioty "mogłyby się wtedy za ochotą zabrać do roboty !
już oceniałe(a)ś
5
6
Piękny ten koszulkowy patriotyzm made in Bangladesh.
już oceniałe(a)ś
7
9
Prawdziwy polski patriotyzm narodowo-katolicki najtaniej kupuje się na bazarze, najlepiej od razu z patriotycznymi pałkami bejsbolowymi.
już oceniałe(a)ś
9
11
Dawniej była Polska Walcząca, obecnie jest Polska Waląca
@zenek_5671 Dawniej był Mały Powstaniec, teraz jest Mały Zasraniec.
już oceniałe(a)ś
6
9
@zenek_5671 Polska męcząca ;)
już oceniałe(a)ś
1
2
`