Walcząc z Trybunałem Konstytucyjnym Jarosław Kaczyński chce umocnić swoją władzę - mówi w 'Temacie Dnia Gazety Wyborczej' była lewicowa posłanka Anna Grodzka. Jej zdaniem, to nie jest koniec zawłaszczania państwa przez PiS. 'Nie możemy pozwolić by Polacy dali się zniewolić systemowi autorytarnemu' - mówi portalowi Wyborcza.pl Anna Grodzka. W jej opinii, obecnie lewicową alternatywą dla rosnącej w siłę prawicy w Europie może być ruch DiEM 25 (Democracy in Europe Movement 2025) tworzony przez byłego greckiego ministra finansów Yanisa Varoufakisa.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
JAKA GAZETA - TAKI AUTORYTET
@Arstream Agency na prawicy o autorytecie decydują genitalia? o kto ma obecnie za przeproszeniem największy/ego i jak to ustalacie? Nie, czekaj, nie mów.
już oceniałe(a)ś
8
8
@kuchcik_bolek_12 dla ciebie gość to synonim autorytetu? Pytam poważnie, bo widzę że czcionki nie potrafisz sobie ustawić, więc może polski to twój drugi język, ze wszystkimi konsekwencjami?
już oceniałe(a)ś
3
3
Likwidacja małego ruchu granicznego to dla Putina doskonały pretekst, by pokazywać całemu światu naszą osadzoną w prawicowych kręgach "rusofobię". To tak jak z antysemityzmem - niby go nie ma a ciągle wyłazi na wierzch w PiSopodobnym bełkocie.
już oceniałe(a)ś
7
2
Przyznam ze wstydem, ze zapomnialem. Ale przeciez p. Grodzka to kolejna wybitna znawczyni i autorytet. Nie moze milczec. Natomiast GW musi rowniez ja wykorzystac.
już oceniałe(a)ś
8
5
A jak się tak łapie tę władzę i umacnia,i znów łapie i umacnia, itd. To przychodzi taki moment,że już nie daje się rady utrzymać tego w rękach. I nagle....krach. Wszystko zaczyna się sypać. To trzeba robić pomaleńku,rozważnie :tak,by mało kto zorientował się co jest grane .Ale co mam podpowiadać ,skoro w tej Partii chyba nie ma jednego mądrego. Wszystko robią raptownie, na ...........hurrrrrrrra. Bo dorwali się do władzy,której na dodatek nie potrafią sprostać.
już oceniałe(a)ś
2
0
Władza Kaczynskiego nie powinna wykraczać poza Oddział Zamknięty
już oceniałe(a)ś
1
2
halo pisowcy prawda boli z tego powodu te czerwone kolory przy ocenach
już oceniałe(a)ś
1
2
Kaczki nadal szlag nie trafil? Czekam kazdego dnia.
już oceniałe(a)ś
1
2
Popieram pani Anno!
już oceniałe(a)ś
5
6
`