- Musimy pamiętać, że ci którzy wydawałoby się już się cofnęli i skapitulowali tak naprawdę chcą walczyć dalej i chcą przeciwstawiać się temu, co jest naszym celem tzn prawdzie o Smoleńsku i uczczeniu pamięci ofiar Smoleńska. Musimy wiedzieć, że całkowita racja jest po naszej stronie - mówił Jarosław Kaczyński w trakcie miesięcznicy smoleńskiej.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
"Musimy wiedzieć, że całkowita racja jest po naszej stronie - mówił Jarosław Kaczyński" Do samych swoich
@tadan.se To jest postulat T O T A L I T A R Y Z M U ! I wezwanie do przemocy... jak na razie, w sferze symbolicznej.
już oceniałe(a)ś
2
1
"I nikt nas nie przekona że białe jest białe, a czarne jest czarne!"
już oceniałe(a)ś
3
2
"Całkowita racja jest po naszej stronie." "Jeżeli dwóch kłóci się, a jeden ma rzetelnych 55 procent racji, to bardzo dobrze i nie ma się co szarpać. A kto ma 60 procent racji? To ślicznie, to wielkie szczęście i niech Panu Bogu dziękuje! A co by powiedzieć o 75 procent racji? Mądrzy ludzie powiadają, że to bardzo podejrzane. No, a co o 100 procent? Taki, co mówi, że ma 100 procent racji, to paskudny gwałtownik, straszny rabuśnik, największy łajdak." Czesław Miłosz, "Umysł zniewolony", motto.
@drskues Ubu Król czyli Polacy. Zstąpił z niebios literatury na ziemię obiecaną przez Alfreda Jarry'ego. To jest wręcz nieprawdopodobne, że aż tak realne.
już oceniałe(a)ś
1
1
Moja racja jest mojsza, a nawet najmojsza!!!
już oceniałe(a)ś
24
18
Stary sfrustrowany karakan rządzi Polską ! Kto z młodych ludzi widzi swoją przyszłość w Polsce ?
@janne50 Ci co go wybrali
już oceniałe(a)ś
8
7
@janne50 Tysiące. Bo jest wreszcie "rząd, który daje ludziom". Takie pokolenie darmozjadów wychowała wolna Polska.
już oceniałe(a)ś
13
14
Jak zwykle niezwylke użyteczne jest dekodowanie słów Kaczyńskiego metodą a rebours. "Musimy wiedzieć, że całkowita racja jest po naszej stronie" oznacza na prawdę, że JESTEŚMY CAŁKOWICIE POZBAWIENI RACJI, ALE NIE MOŻEMY SIĘ DO TEGO PRZYZNAWAĆ.
już oceniałe(a)ś
21
16
Musimy wiedziec, ze cala racja jest po naszej stronie" ? To brzmi jak haslo Stalina. Moj Boze, ten czlowiek nigdy nie wyszedl z "Komuny". Patrzy przez nia, oddycha nia, i stosuje metody, ktorych nigdy nie zweryfikowal. Bojmy sie Polacy, ze niszczy prace wielu lat i zmiany demokratyczne do ktorych wiekszosc z nas dorosla. Nadzieja jest w mlodszym pokoleniu, chociaz i ono jest spadkobierca wychowania w rodzinach poprzedniego pokolenia.
już oceniałe(a)ś
4
0
Wypowiedz politycznego gangstera, a w zasadzie pospolitego przestepcy.
już oceniałe(a)ś
25
21
Co najmniej 3 osoby z samolotu winni śmierci pozostałych.
@1949 i nie tylko z samolotu bo cala kancelaria prezydenta L. Kaczynskiego
już oceniałe(a)ś
6
3
`