'Tak aż tragicznie, jak pani mówi, nie jest'. Tak minister rolnictwa odpowiedział nam na pytanie, jak reaguje na doniesienia o narastającym niezadowoleniu na wsi. Ceny mleka spadły. Zboże jest tańsze niż w latach urodzaju. Co robi Krzysztof Jurgiel, który jako poseł opozycji przez sześć godzin potrafił punktować rząd PO-PSL? I co na to związki rolnicze?

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Boże, jaka tak kobieta jest brzydka!
@ze_swiata Dobrze że ty piękny.
już oceniałe(a)ś
6
6
@ze_swiata Z pewnoscia piekniejsza od Ciebie.Uwazam,ze krawcowe jak Szydlo o zydowskim nazwisku i te rozne kempy p ,awlowicze -dojarki zza Buga sa brzydsze bo maja prostacka,chamska wrecz gebe a ta ma charakter i inteligencje, ktorej tamtym prymitywom brak. Twarz jest urodziwa glownie wtedy, gdy rozum i dusza jest uwidoczniona. Ta ma inteligencje a pislamki tepote na gebie wypisana.
już oceniałe(a)ś
7
10
@ze_swiata to nie kobieta - minister Jurgiel idioto !
już oceniałe(a)ś
3
2
A niech rolnicy dostają w d..ę za bezmyślne wybory. Jak są podatni na populistyczne gigantyczne kłamstwa to niech nie skomlą, że złe rządy. TAKIE SOBIE WYBRALIŚCIE CHŁOPSCY PARAFIANIE.
@sopel nie każdy rolnik głosował na pis, atakami tylko napedzasz pisiorow. a płacić za rządy pisu bedziemy wszyscy, i mam nadzieje że PO które oddało władzę zapłaci najbardziej, nie po to ich popierałem żeby przegrali przez źle prowadzoną kampanie
już oceniałe(a)ś
13
6
@yjm przegrali bo nie byli w stanie zrobic niczego, co obiecywali, zaczeli za to przesuwac sie coraz bardziej na prawo i podlizywac pisiemu betonowi.
już oceniałe(a)ś
12
12
@sopel Nie tylko nie każdy rolnik głosował na PiS, ale PiS wygrał nie tylko na wsi. A za bezmyślne wybory dostajemy w d... wszyscy. I dostaniemy jeszcze więcej.
już oceniałe(a)ś
5
5
@yjm PO w wyniku wieloletniej negatywnej selekcji wypaliło się. Jeszcze bardziej widać to w partii Zbawa ale oni nadgonili to propagandą ,populizmem i pogardą dla prawa i przyzwoitości.
już oceniałe(a)ś
4
4
@yjm Pieknie sie zachowujesz, atakujesz pokonanego? Masz Ty rozum czy tylko prymitywne uczucia raba ruskiegoi roszczeniowca?
już oceniałe(a)ś
1
3
no cóż, poziom ministra równy jego wyborcom, co czereśniak powie to tylko kura moze zrozumieć, a generalnie mam w doopie wszystkich wieśniaków, górników i innych półgłówków co głosowali na pisowskich nazioli Jeszcze troche i będa kwiczeć, taki fajny jest ten pis, kaczyński i duda
już oceniałe(a)ś
72
64
Jurgiel filozofem? Jaka partia, taki filozof.
już oceniałe(a)ś
40
33
Mleko tańsze ale mamy 500+, będziemy krócej pracować, frankowiczom umorzą kredyty bo po co kredyt jak będzie mieszkanie+ Głosuj na Pis teraz, zawsze na wiek wieków
już oceniałe(a)ś
5
0
na filmie dojarka przelewa mleko z i do wiaderek po farbie emulsyjnej, smacznego !!! a swoją drogą za product placement - ("jedynka") to kto skasował?
już oceniałe(a)ś
5
0
Kaczysci potrafia tylko krytykowac, za to nie potrafią nic zrobić. Budownicstow też się rozwala - insfrastrukturalne. PIS = zniszcz enie
już oceniałe(a)ś
19
14
i gospodynie rzeźbią coś w glinie a gospodarze rżną na fujarze............
już oceniałe(a)ś
22
17
`