Biegli zbadają, czy zdrowie gen. Zbigniewa Ścibora-Rylskiego pozwala na jego udział w procesie lustracyjnym - zdecydował 28 lipca warszawski sąd. Co o procesie 99-letniego bohatera powstania warszawskiego sądzą warszawiacy? To samo pytanie zadaliśmy Halinie Bortnowskiej - filozofce, teolożce, publicystce związanej z 'Tygodnikiem Powszechnym'.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Generał Ścibor-Rylski to człowiek honoru. Wierzę w to, co mówi.
@hiacynt33 Pisowskie dupki niszcza bohaterow !
już oceniałe(a)ś
13
14
@ursynow33 Oni nie uznają żadnych autorytetów.
już oceniałe(a)ś
0
0
@ursynow33 Prymitywna , chłopska mściwość.To daje im poparcie ludu.
już oceniałe(a)ś
0
0
Barbarzyństwo - zdziczenie i podłość nie znająca granic. Brak słów , aby wyrazić to bestialstwo natury pissowskiej.
@sówka Najpodlejsze w tym wszystkim jest to, że osądzają Go największe miernoty. Ludzie dla, których bohaterem jest Kaczyński, który w stanie wojennym srał ze strachu chowając się za spódnicą mamusi. Patrioci w gębie a nie w czynach.
już oceniałe(a)ś
16
15
brak słów na podłość niektórych kaczystów
@zbijan1 Nie niektorych. Oni Wszyscy sa gnoje. Ja nie uznaje zbiorowej odpowiedzialnosci, ale jak ktos kiedys na tym forum napisal: "pis to stan umyslu".
już oceniałe(a)ś
24
20
Tak zwany IPN to polityczna szczujnia na uslugach pisowskich bolszewikow. Tam juz od dawna nie chodzi o historie, a co do pamieci, to jednym sie pamieta, innym zapomina. Tak jak "prezes" rozkazuje.
już oceniałe(a)ś
85
20
Do jakiej podlosci moga sie jeszcze posunac? Czy jest jakas mozliwosc poslania slow szacunku, poparcia dla pana Generala?
już oceniałe(a)ś
76
21
A kiedy Kaczka Dziwaczka, kaze zlustrowac swoja matke i ojca? Czyzby willa na Zoliborz byla za Bog zaplac? Za darmo komuna takich prezentow nie robila.
@stan-bln pewnie maciarewicz i jego chlebodawcy z KGB zabrali teczki. W razie czego. Jakby kurdupel sie zemancypowal.
już oceniałe(a)ś
30
19
General przeciwstawil sie "dobrej zmianie" w kulturze ceremonii pogrzebowych w postaci pisowsko -moherowych buczen i gwizdow, i teraz przyjdzie mu za to zaplacic..
już oceniałe(a)ś
66
21
Prawdopodobnie ci młodzi ludzie nie znali szczegółów sprawy wypowiadając się w taki sposób i tak przesądzając sprawę i osadzając gen. Zbigniewa Ścibora-Rylskiego. Moi Rodzice opowiadali mi o ludziach honoru z poprzedniej epoki, słowo tych ludzi znaczyło wszystko. Z informacji (słów generała) wynika, że pan generał dostał taki rozkaz - na tym zamknęłabym sprawę, jeśli w ogóle bym ją otwierała. Pracownicy IPN zdają się czerpać niemałą satysfakcję z babrania bohaterów w błocie.
@zabicdrozda59 To jest instytut szukania hakoe na przeciwnikow politycznych, albo teu mieijsce gdzie cyckiewicze albo inne gmyzotrotyle orgazmu wielokrotnego dostaja, czytajac krwia splamione zyciorysy ludzi... .
już oceniałe(a)ś
11
14
`