Senat w czwartkowym głosowaniu zdecyduje o losach kolejnej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Senatorowie wnieśli do niej 26 poprawek. Zdaniem konstytucjonalisty prof. Marka Chmaja, stworzono wiele przepisów, które mają kneblować Trybunał. Nowa ustawa tworzy też, jak mówi prof. Chmaj, nowego władcę Trybunału - jest nim prokurator generalny. Dlaczego? O tym w 'Temacie dnia gazety Wyborczej'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
NAJWYŻSZY CZAS ZACZĄĆ TĄ BANDĘ MAFIJNĄ POGONIĆ DO GABONU, ALBO JESZCZE DALEJ!W NIEKTÓRYCH TERENACH JUŻ PRZEBIERAJĄ KRZYWYMI NOGAMI I CHOWAJĄ SIĘ PO KĄTACH, CZAS NA CAŁY KRAJ!
już oceniałe(a)ś
4
2
ten kaczy.....z jego tzw. pis zrobil z prawa i regulacji prawnych kloake!!!! a kultura prawna i praworzadnosc byly i sa na bardzo niskim poziome w Polsce, takze to likwidowanie demokracji i instytucji demokratycznych a takze lamanie prawa przez tzw. pis+ziobro+gowin doprowadzilo do tego, ze w Polsce panuje prawo klozetowe!! kloaka to jest tzw dobra zmiana w dojnej ojczyznie tzw. pis!!!
już oceniałe(a)ś
3
2
Suweren przeglosuje ze krulem wolski jest jaroslawpolskezbaw i co im zrobicie?
już oceniałe(a)ś
0
0
Boże ty widzisz i nie grzmisz! Jak długo jeszcze ta przestępcza pisowska klika będzie szkodzić praworządności w Polsce?
już oceniałe(a)ś
1
1
Kiedys na Kaczora czekalby szafot i kat. Obecnie obowiazuje taryfa ulgowa. W przyszlosci, zatem, Kaczynski, Duda, Szydlo, ze trzech biskupow, oraz "banda czworga" musza stanac przed sadem i poniesc zasluzona kare, za dokonanie zamachu stanu na demokratyczny ustroj panstwa i jego instytucje. Tylko w ten sposob do potomnych moze dotrzec przeslanie, ze za czyny kryminalne wobec panstwa i narodu nikt nie uniknie zasluzonej kary. Tak tez sie uczy niektorych szacunku dla prawa, oraz panstwa i jego instytucji.
@duszpastuszek kara powinna byc nieunikniona i dotkliwa zeby odstraszyc nastepcow.
już oceniałe(a)ś
0
0
`