Po zamachu w Nicei w MSW zebrał się zespół antyterrorystyczny. To standardowe spotkanie w nadzwyczajnych okolicznościach. Za 11 dni zaczynają się u nas Światowe Dni młodzieży. Minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak zapewniał, że nie ma zagrożenia w Polsce. Ale nie ograniczył się do tego. Jeszcze nie zidentyfikowano ofiar tragedii a szef MSW zaczął głosić, że zamach to konsekwencja polityki poprawności politycznej, multikulti i brak odpowiedniej reakcji na poprzednie akty terroru. Ale jaka powinna być według niego reakcja -minister konkretnie nie odpowiedział. Co mają do tragedii malowane kwiatki? W materiale.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Szkoda, że pan minister tylko krytykuje, a nie potrafi dać konstruktywnej propozycji. Ale to zostało mu z czasów "wiecznej" (żeby nie powiiedzieć-totalnej) "opozycji". Zawsze tylko "nie". Ale nic budującego nie ma.
już oceniałe(a)ś
21
4
Tacy Polacy jak Blaszczak mordowali Polskich Zydow w Kielcu I innych miejscowosciach. Jego wypowiedz pokazala wszystko. Co za chamski low-life. Powinnien byl to powiedziec do Obamy jak byl w Polsce. USA jest "multikulti" i jakos nam leci. Psychopaci sa wszedzie nawet w Polsce.
@pismobeach1989 A co o Żydach mordujących Polaków, gojów w Rosji, w sumie 100 milionów ofiar. Coś ci na ten temat wiadomo?
już oceniałe(a)ś
4
3
Kilka prostych i oczywistych stwierdzeń i furia lewactwa. Współczesna dżuma - polityczna poprawność i "multikundlizm" zbiera swoje żniwo, a wszelkiej maści postępacy i toleraści receptę na wahabicki bandytyzm / nie piszę "islamski" bo ta zwyrodniała herezja rodem a AS nie reprezentuje całego islamu / upatrują w nakładkach francuskiej flagi na fejsiku czy malowaniu kwiatków... "Debil Roku" dla autora pomysłu z opaską "nie dotykaj mnie" - faktycznie niezawodny sposób na molestujących i gwałcących nachodźców. Bardziej żałośni byli tylko idioci paradujący w kieckach mini, że niby ich też "uchodźca" może zerżnąć. Ale coś drgnęło - już "profesora" Środa, Hartman, sekciarze z Czerskiej i reszta tej żałosnej menażerii traci grunt pod nogami, jeszcze ze dwa - trzy zamachy i wasz bełkot o pożytkach multikulturalizmu i jedynie słusznej doktrynie politycznej poprawności odejdzie w przeszłość.
@14ar14 Co to jest "multikundlizm"? Jakieś te rasowe... Aha aha rozumiem. To już wiem z kim mam do czynienia.
już oceniałe(a)ś
0
3
@14ar14 To fanatyzm religijny zbiera krwawe żniwo! W ciągu ostatniego tysiąclecia w Europie wyżynano w pień całe narody, spalono na stosach dziesiątki tysiecy ludzi. O jakim lewactwie bredzisz? Jaka furia? Nienawiśc płynąca z ust katolickiego kołtuństwa jest równie zabójcza jak islamski fanatyzm...
już oceniałe(a)ś
1
3
"obywatel Płaszczak" i "ofensywa" - oksymorony, stada oksymoronów :)
już oceniałe(a)ś
1
0
Nic nie mają przecież to katolski idiota
już oceniałe(a)ś
1
1
Jeszcze jeden psychpata w polskim rzadzie.
już oceniałe(a)ś
5
5
Zalewska, Błaszczak, Szyszko, Szydło, Zieliński, Kempa itd bieda intelektualna w rządzie PiS-u jest porażająca :)
już oceniałe(a)ś
13
14
hahahahahaha zabawna jest ta dziecinada PIS-ciemniakow minusujacych wypowidzi na forum. Czytajcie, uczcie sie obywatelskiej mysli cimniaki. :)
@t0021 żydo komuchu won na ukraine lub białoroś razem z twoim szechterem :)))))))))) !!!!!!!!!
już oceniałe(a)ś
1
3
@prawda1974 Ja widać po wpisie @prawda1974, to nie są PiS-ciemniaki, tylko web-brygady Putina.
już oceniałe(a)ś
2
1
`