'Szpitale zamiast czołgów. Stop militaryzacji', 'Była już Moskwa, nie chcemy Waszyngtonu' czy 'Nie dla wojen i baz NATO, Tak dla uchodźców i międzynarodowej solidarności' - to niektóre z haseł, które można było zobaczyć na transparentach podczas dzisiejszej demonstracji w Warszawie. Jej uczestnicy sprzeciwiali się wydatkom przeznaczanym na zbrojenia oraz lokowaniu wojsk NATO w Polsce. - Jedynym sposobem, żeby powstrzymać ryzyko wojen, żeby ograniczyć to zbrojeniowe szaleństwo, jest budowanie międzynarodowej solidarności ruchów antywojennych - mówił Filip Ilkowski z Inicjatywy 'Stop wojnie'. Potem demonstranci przeszli ulicami Mokotowską, Piękną, Górnośląską na Powiśle.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wlazłem na stronę tej inicjatywy. Sporo protestów przeciw akcjom NATO w ogóle, oraz Izraela w Strefie Gazy - ale ani słowem o akcjach rosyjskich (w wyszukiwarce strony "Ukraina" daje zero rezultatów, podobnie "Gruzja"; za to "Izrael" to ponad dwadzieścia trafień). Śmierdzi kacapią na kilometr.
  @bd1975 Pożyteczni idioci.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  Putin przysłała pacyfistów ( albo ich dotuje / inspiruje ) do Polski by nas rozbroić. Sam zbroi Rosję na potęgę. Dziękuję dzieci, ale nie kupuję waszych bagietek. Są zatrute.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  `