Tę scenę zarejestrowaliśmy w kulisach szczytu. Prezydencki minister Krzysztof Szczerski wyraźnie nie chciał być sfilmowany na tle wystawy Polska w NATO, która już wywołała komentarze o próbie budowania alternatywnej historii.

Są na niej zdjęcia czołgów, żołnierzy, prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Jana Olszewskiego. Nie ma fotografii żadnego z polityków, którzy wprowadzali nasz kraj do NATO.

Nazwiska Bronisława Geremka i Aleksandra Kwaśniewskiego pojawiają się w opisie na jednej z plansz. Ale można odnieść wrażenie, że specyficzne sformułowania mają pomniejszyć ich rolę.

' 12 marca 1999 minister spraw zagranicznych Bronisław Geremek dopełnił procedury przekazując sekretarz stanu USA, Madeleine Albright akt przystąpienia RP do NATO'
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Czego się pan minister wstydzi, przecież wystawa przedstawia samą prawdę pisowską, tzw. trzecią prawdę ks. Tischlera!
@janzdechlak Litości Tischnera!
już oceniałe(a)ś
9
0
narobili syfu sami wiec teraz to trzeba przelknac
@oraetlabora1 Nie tylko przełknąć , ale skutecznie denazyfikować tę nieuczciwą politykę i idee pissowców. Skutecznie niszczyć tę ich strategię realizacji własnych, pissowskich potrzeb kosztem innych.
już oceniałe(a)ś
17
20
ale obciach, jeszcze czegoś takiego nie widziałam .To jest minister!!! Jak przepychanki i obraza chłopca w gimnazjum, a może niżej .
już oceniałe(a)ś
61
26
Pękają? Nie ;-) Wstyd jedynie odczuwają wobec obcych, bo głupio byłoby ich nazwać drugim sortem (choć i tak się to dzieje w przypadku UE). Na szczęście goście już wyjeżdżają i Putin intelligence Service może zacząć klepać się po pleckach, albo po Du.e, jak kto woli
już oceniałe(a)ś
60
26
wyjątkowy śmieć Oszczerski pokazał w Poznaniu jaka jest w Polsce demokracja, Gdyby Duda był przyzwoitym człowiekiem to by tego śmiecia następnego dnia po Poznaniu wyrzucił na zbity pysk. Ale oni są siebie warci!
już oceniałe(a)ś
56
27
No nie, to ma być minister? Zwyczajny chłoptaś który wybił sąsiadowi kamieniem szybę w oknie i teraz głupio idzie w zaparte.Tak jak i jego szef.
już oceniałe(a)ś
23
1
To bydło doskonale wie, że łże, łże, łże, łże, łże.............
już oceniałe(a)ś
48
26
Kretyn?
już oceniałe(a)ś
45
26
`