Pod Sejmem zgromadzili się zwolennicy ustanowienia 11 lipca Dniem Pamięci Pomordowanych podczas ludobójstwa na Kresach Wschodnich. Przedstawiciele środowisk kresowych, kombatanckich i narodowych nawoływali do do przyspieszenia prac nad ustawą.

Obejrzyj więcej materiałów wideo
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Kukiz 15 to niezawodny koalicjant PIS.Mieli walczyć z systemem,po czym prędziutko wmontowali się w system PIS.I teraz udają ,że o coś walczą ?
@jo1952 dorwała się wieś do władzy
już oceniałe(a)ś
7
9
PIS i banderowcy - wspólna sprawa.
@maciej1964 Wręcz przeciwnie. PiS i Putin - wspólna sprawa. Dobrze, trochę mnie poniósł zapał retoryczny, bo jednak nie mam powodu sądzić, by Kaczafi chciał rozbioru Polski, zaś Putler zapewne nie miałby nic przeciw temu. Ale poza tym: antyeuropejskość, homofobia, agresywny konserwatyzm, sojusz tronu z ołtarzem, zamordyzm (PiS - m.in. ustawa anyterrorystyczna, Rosja - BARDZO szerokie rozumienie pojęcia "ekstremizmu") - to wszystko są wspólne sprawy PiS-u i Putlera.
już oceniałe(a)ś
4
4
Wydawałoby się, że nie można być bardziej skretyniałym od pisiorów. Ale w naszym pięknym kraju pod tym względem ciągły urodzaj. Kretyni '15 i naziole-kibole biją głupotą nawet pisiorów. Nieprawdopodobne!
już oceniałe(a)ś
52
37
A nie napiszecie na tym portalu o dzisiejszym przemianowaniu ulicy Moskiewskiej w Kijowie na Stepana Bandery? Ogromną większością głosów rady miejskiej. To nie pasuje do linii redakcyjnej, za to pewnie przeczytamy kolejne peany pochwalne pod adresem ukraińskich "elit" które nam "wybaczają", a kto myśli inaczej, ten troll Putina ;-)
@asperamanka Słusznie to ujęłaś. Trolle Putina mają zlecenie, by jak najgłębiej skłócić Polskę i Ukrainę. A także Polskę i Niemcy. Myśłałem, że to dość oczywiste.
już oceniałe(a)ś
14
33
@asperamanka Dokładnie. Ja nie rozumiem tej miłości do Ukrainy, po prostu nie rozumie. Oni plują nam w twarz, jak wczoraj ta ulica Bandery a my jak idioci opowiadamy czytamy spokojnie listy, że oni nam przebaczającym. Ja chyba śnię. Jeśli ktokolwiek ma złudzenia to wart jest swojego losu ale niech nie wpływa na innych.
już oceniałe(a)ś
7
6
ludzie chcą chleba i igrzysk. chleb /500 zł/ pis dał a igrzyska trwają
już oceniałe(a)ś
10
0
A ci już się szykują, by wejść w miejsce PISu. PIS zaś próbuje ich stale obłaskawiać. TO jeden z wewnętrznych problemów PIS: chorobliwa antyrosyjskość skłania ich ku Ukrainie, chorobliwy nacjonalizm zaś w ramiona rozmaitych ONRowców i innych nacjonalistów, którzy najchętniej zgotowaliby Ukraińcom to, co ich przodkowie zrobili nam na Wołyniu. To musi kiedyś trzasnąć.
@lodzermensz1 PiS ma target jaki ma. Muszą pilnować aby ktoś ich nie obszedł z prawej strony. Kukiz próbował pójść w stronę centrum i sondaże zaczeły spadać. Już drugi raz dla Petru ręki nie poda.;-)). "Kwestia ukraińska" to idealny temat żeby poszarpać się trochę z PiS-em i coś uszczknąć.
już oceniałe(a)ś
10
4
Ukraińskie trolle w akcji. A co chodzi z tym lizaniem doopy ukraińcom? Kolejny rząd który wbrew narodowi brata się z banderowcami.
@stachud Trolli to sobie w Olginie poszukaj.
już oceniałe(a)ś
4
18
Kukiz na Majdanie - wpiszcie to sobie na YouTubie - nawet ładnie zaśpiewał. Na scenie z Kukizem kilku (jakby to dziś powiedzieli członkowie jego partii) neobanderowców :) PS. Księże Tadeuszu Isakowicz-Zaleski - co ksiądz robi na wspólnej manifestacji z polskimi faszystami?
już oceniałe(a)ś
37
35
`