- Na początku przejęli publiczne media, ale oni mają apetyt jak rekin, chcą wszystko. Oni kompletnie upartyjnili cały system wymiaru sprawiedliwości, służby specjalne, zmienili prawo w taki sposób, że de facto zdewastowali niezawisłość sędziów i prokuratorów - mówił redaktor naczelny 'Gazety Wyborczej' Adam Michnik podczas spotkania z członkami komisji ds. kultury i mediów Bundestagu.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
* * * * * * * Panie Michnik, wyobraża pan sobie aby dziennikarz z Niemiec, Francji czy nawet np. Danii obsikiwał u obcych polityków np. w Polsce, własny rząd czy prezydenta ? To jednak prawda, stoi pan tam gdzie Urban i Maleszka.
@citaobscura Nie, bo takie jaja jak w Polsce, to znaczy zawłaszczanie przez władzę mediów, nie mają miejsca w Niemczech, Fancji, czy Danii. Brawo Panie Adamie!!
@citaobscura ty stoisz tam gdzie kremlowskie kacapy. PS. Otrzyj sobie szyje bo masz brazowy slad od wlazenia putinowi w odbytnice.
@citaobscura Jedyna prawda jest to co mowi Michnik - i to wlasnie doprowadza was do szalu i bialej goraczki.
@citaobscura ci obsikwani politycy są nazistami. Obsikać ich to za mało. Pod sąd!
@citaobscura tej władzy się to należy niestety oraz takim komentatorom jak /w także
@citaobscura Nie pisz głupot. towarzyszu, bo przykro czytać. Najlepiej zamknij się i milcz....
@citaobscura Miał ich tam chwalić?.Stuknij się w głowę.
kiedys towarzysze jezdzili do Moskwy ,teraz jezdza do Berlina
już oceniałe(a)ś
JEST PRZERAŻAJĄCE JAK CIEMNY TO MUSI BYĆ NARÓD, KTÓREMU TRZEBA TŁUMACZYĆ NA CZYM POLEGA SZKODNICTWO PISU I JAK BARDZO NIEBEZPIECZNY JEST PRECEDENS STOPNIOWEGO ALE KONSEKWENTNEGO ROZBIORU DEMOKRACJI ZASTĘPUJĄC JA DYKTATURA KACZYŃSKIEGO. PO RAZ KOLEJNY POLACY PRZEGRYWAJĄ SWOJA HISTORYCZNA SZANSE STANIA SIĘ KRAJEM PRZYNALEŻNYM DO ZACHODNIEJ CYWILIZACJI. TO NIE KRWAWE POWSTANIA DLA ODZYSKANIA WOLNOŚCI CZYNIĄ KRAJEM KOCHAJĄCYM WOLNOŚĆ LECZ UMIEJĘTNOŚĆ JEJ PIELĘGNOWANIA I SZANOWANIA JAK SIĘ JA POSIADA!!!
@r.d. dziękuję za ten komentarz,może choć o krok przybliży tych co nie rozumieją na czym polega nowoczesne, praworządne panstwo do istoty sprawy.Za chwilę będzie oczywiście wyświechtany argument o niegodziwościach PO,tak jakby w tym wszystkim chodziło o konkurencję na ringu kto celniej boksuje.Litości,ludzie korzystajcie z rozumu!!!
@r.d. Wiara czyni cuda i odbiera rozum. Wiara w prezesa robi spustoszenie.
@r.d. A jak pokazuje ostatnie 250 lat historii Niemcy zawsze za swoje pierwszorzędne zadaje mają pluralizm i wolność w Polsce. Panie Adamie trzeba było jeszcze wieniec złożyć pod pomnikiem Fryderyka II. To u was rodzinna tradycja służyć naszym sąsiadom.
Tak Panie redaktorze, władza w Polsce jest jak rekin, pochłania wszystko.Niedługo przerzuci się na ludzi.To tylko kwestia czasu.
@jada ukraiński żydo komuch kwiczy u niemieckich żydo komuchów, że nie może pochłaniać teraz jak rekin :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
@jada Ludzi NA RAZIE "tylko" niszczy i degraduje... - gawiedz z takiej zemsty ma ucieche.
Oni nieomal wszyscy są już na oucie, sytuacja przerasta ich coraz bardziej zredukowane do "patriotycznego" szczękościsku możliwości zrozumienia otaczającej rzeczywistości. Brna dalej bez żadnej możliwej do zrealizowania i tej bliższej i tej dalszej wizji naszego kraju we współczesnym świecie. To okraglostolowe pokolenie wyszczekanych "patriotyzmem" gó...arzy po prostu coraz bardziej przeraża swoim prymitywnym prostactwem, swoimi nawiedzonymi urojeniami a na horyzoncie nie ma nieomal żadnej perspektywy na cokolwiek, na kogokolwiek od nich, od tych okraglostolowych zasrańców lepszego.
Łgarz i manipulator!
@obudz_sie_europo Do każdego z twoich pasują te określenia.
"Muszę ustalić wersję" - tak pan Michnik mówił na przesłuchani komisji "afery Rywina". Prawda jest tylko jedna ale u pana Michnika są wersje. I jeszcze jedno - nie wolno obsmarowywać demokratycznie wybrany rząd za granicą, nawet jeśli jest to PiS.
@krzysiu102 Tiaa, tylko piSSowi wolno?????? To sobie przypomnij jak piSSuary skamlały za granicą, w Brukseli, Macierewiczi Du*a w USA. Oni mogli? To "przywilej" tej piSSowskiej zgnilizny?
kiedy zapłacicie Kurskiemu zadość uczynienie. Przegraliście sprawę w Strasburgu gdyz słusznie nazwał was kłamcami98
`