Podczas dzisiejszego posiedzenia Sejmu doszło do mocnej wymiany zdań między ministrem Antonim Macierewiczem i przewodniczącym PO Grzegorzem Schetyną. Zobacz wzajemne zarzuty kłamstwa polityków.

Zobacz więcej materiałów wideo
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Powiedzenie, ze ryba psuje sie od glowy zdegustowalo sie. Jeszcze szybciej psuje sie "kaczyzwlok" od chorej i zainfektowanej glowy. Choroba ubjawia sie mentalnym szlenstwem, fizycznym skarlowaceniem, i slownym belkotem, przy przekonaniu belkoczacego, ze to sa cechy geniusza. A w samej rzeczy to: zgnilizna, rozklad i niewytrzymalny smrod !
już oceniałe(a)ś
9
0
Klamstwo i manipulacje sa wpisane w sekte smolenska. Doskonala kremlowska wtyczka jakim jest maciarewicz, bedzie stosowal rozne zabiegi odwracajace uwage od wlasnej osoby.
już oceniałe(a)ś
13
12
To wariat - to najbardziej trafna ocena Macierewicza.
już oceniałe(a)ś
0
0
lemur nie pie...tylko spie...j
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie mogę na tego capa ani patrzeć ani go słuchać. Zachowanie antosi a także każdego z drużyny jego, wzbudza u ludzi skrajne uczucia takie jak gniew i odrazę.
już oceniałe(a)ś
12
13
Tylko FASZYSTOWSKI KURDUPEL mógł takiego psychola, patologicznego kłamcę zrobić ministrem obrony Polski :((((
@sopel To drużyna dyssocjalnych z cierniem psychopatycznym o zubożonym życiu psychicznym, kompensowanym przez NARCYZM z wyczuleniem na przejawy niedocenienia. Wszyscy w pissie są jednacy ze strategią realizacji własnych potrzeb kosztem innych dla własnej korzyści. Jak w mafii, sekcie czy nsdap.
już oceniałe(a)ś
2
1
Modelowy warchoł i pieniacz. Polska wersja Farage'a
już oceniałe(a)ś
9
19
`