- Dla dobra Polski, NATO, demokracji w Europie, minister Macierewicz nie powinien reprezentować Polski na szczycie NATO, bo to wstyd i hańba - powiedział Stefan Niesiołowski w trakcie posiedzenia Sejmu. - Platforma formułując wniosek o wotum nieufności dla szefa MON Antoniego Macierewicza 'staje w równym szeregu z konserwatorami zgniłego kłamstwa PRL-u' - mówi premier Szydło o wniosku Platformy. - Chcecie odwoływać ministra Macierewicza na podstawie tekstu opartego o opowieści byłego funkcjonariusza służb PRL opisanych w gazecie, która od lat była pierwszym bastionem blokującym lustrację i dekomunizację - dodała.

Zobacz więcej materiałów wideo
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Uwielbiam Profesora Niesiołowskiego gdy tak plastycznie maluje sylwetki załganych kabotynów jak: Kaczyński, Macierewicz, Rydzyk, Szydłowa, Duda i reszta tego obleśnego tałatajstwa.
@bezspokoju POziom mocie PANIE - faktycznie jak Niesioł- jesteście w tej partii wszyscy tacy sami nawiedzeni bardziej niz Macier
już oceniałe(a)ś
17
16
Donosił na własna dziewczyne....
@right33 co, przesłuchiwałeś go?
już oceniałe(a)ś
17
22
@drive55 .."sram na ciebie i twoją matkę".. nie pomyl sie i nie osraj swoich współbraci w wierze...
już oceniałe(a)ś
5
13
@right33 A kaczyński dawał lizać swemu kotu kutasa.
już oceniałe(a)ś
13
18
@right33 Maciarewicz? Bardzo prawdopodobne, ze donosil na swoja dziewczyne. Ale od tamtego czasu chyba zmienil orietacje, bo teraz Maciarewicz woli mlodych chlopaczkow.
już oceniałe(a)ś
17
24
Słuchając posła Niesiołowskiego przypomniałem taki dowcip . Do psychiatry przychodzi człowiek z antenką na głowie , do uszu ma przypięte spinaczami do bielizny dwa plastry szynki , zamiast krawata ma zawiązanego na szyi węża i mówi : Panie doktorze - ja przyszedłem w sprawie mojego brata !
@burywilk Wypisz, wymaluj Maciarewicz. :))
już oceniałe(a)ś
13
13
Stefan jak zwykle w sedno i ludzkim językiem :) brawo
już oceniałe(a)ś
42
33
Niesiolowski ma calkowita racje, Macierewicz jest albo zdrajca, albo czlowiekiem niepoczytalnym. Nie ulega najmniejszej watpliwosci, ze fakt, ze Macierewicz jest szefem MON-u jest skandalem i hanba dla Polski i Polakow.
już oceniałe(a)ś
37
31
Nudziara bronila wariata i paranoika Maciarewicza. Zamiast go wywalic na jego szalony leb.
@stanislaw To nie ona ma prawo wywalania. Może tylko przytaknąć.
już oceniałe(a)ś
9
6
Panie ministrze Macierewicz kiedy zacznie pan bronić Polaków z okolic Legnicy przed działaniem broni elektromagnetycznej.Obiecał pan w radiu Maryja.W końcu jest pan ministrem obrony.Ofiary tej tajemniczej broni pikietują pod oknami pańskiego gabinetu a pan się nie zrywasz,szabli nie unosisz...zgroza.
już oceniałe(a)ś
32
28
PARSZYWE PISOWSKIE MENDO-TROLLE WYPELZLY NA FORUM ZE SWOICH SZAMB
już oceniałe(a)ś
37
33
`