'Jest niebezpieczna. Powinna stracić mandat'. To reakcja Ryszarda Petru na słowa Krystyny Pawłowicz 'niech weźmie pistolet'. Wczoraj w trakcie komisji sprawiedliwości, gdy Kamila Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej prosiła, by przewodniczący jej nie przerywał, odezwała się posłanka PiS. Najpierw krzyknęła - 'Babo, weź się w końcu wygadaj i uspokój'. 'Jakaś reakcja ze strony przewodniczącego'? - zapytała Gasiuk-Pihowicz. Wtedy można było usłyszeć z ust Pawłowicz - 'niech weźmie pistolet'.

Zobacz więcej materiałów wideo
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Pani profesor aż promienieje PiSowską kulturą. Teraz czeka na pochwałę Prezesa.
@janzdechlak a jaką kulturą promienieje Bolek,albo pan od szczawiu??????????
już oceniałe(a)ś
19
16
@janzdechlak zaczelo sie przeciez od "spieprzaj dziadu". Prezes mial czas zeby skompilowac liste sluzalczych glizd, chamow, cwiercinteligentow, i psychicznie chorych. Taka trzode karmi sie latwo byle koryto bylo dlugie a beczenie i chrumkanie na rozkaz.
już oceniałe(a)ś
7
7
Ten babsztyl jest psychiczny tak samo jak Antek M. I jakoś mnie to nie dziwi, że takie tałatajstwo siedzi w PiS-ie.
@alexa wietnamska zwisłobrzucha.
już oceniałe(a)ś
3
5
@alexa Takie typy są potrzebne prezesowi dla przeprowadzenia "dobrej zmiany".
już oceniałe(a)ś
7
5
domagam sie usuniecia mandatu poslance Pawlowicz natychmiast zanim dojdzie do tragedii, precedens juz mamy w wielkiej brytanii
@oraetlabora1 popieram, albo przynajmniej niech ją ukarzą za chamski język, to się w głowie nie mieści!
już oceniałe(a)ś
14
13
Zwyczajna chamówa.Kiedyś nie wychodziłaby z komisji etyki.A teraz chamstwo nie zna tego pojęcia .
już oceniałe(a)ś
67
28
Poseł Tarczyński uczy się od najlepszych.
@Anna Dziewulska ma pani na myśli chyba Bolka,a może Sikorskiego!!!!!!
już oceniałe(a)ś
7
6
@Lidia Stąpór Nie, ma raczej na myśli Kryśkę bazarówę i jej koleżanki i kolegów
już oceniałe(a)ś
3
4
Coś mi moderacja nie przepuściła tekstu o gangsterskich metodach zastraszania przez PiS, co mnie troszkę dziwi, skoro redaktor Czuchnowski swego czasu nazwał rządy PiS-u państwem mafijnym. Czuchnowski może być szczęśliwy, że to nie moderacja decyduje o tym, czy jego teksty się ukażą:))) Ale, jak to powiadają inteligenci po szkoleniu na uczelni ojca dyrektora, do ad remu: Poseł PiS Tarczyński chce bić "bydlaka" Wałęsę, posłanka Krynicka "wieszać zdrajców" (zwracających się o pomoc przeciwko łamaniu prawa przez PiS do instytucji europejskich, których Polska jest członkiem, mimo tego, że PiS robił to samo za rządów PO i wtedy to nie była "zdrada"), Pawłowicz chce do posłów opozycji strzelać w Sejmie... coś niepokojącego się dzieje z parlamentarzystami PiS, na ich tle pozytywnie zaczyna wypadać nawet słynny poseł Pięta, niegdyś złodziej okradający samochody, notorycznie grożący likwidacją wszelkiego "lewactwa", który ostatnio nieco zbastował i osobom rozdającym Konstytucję RP grozi jedynie wezwaniem policji:))) Można, posłanko Pawłowicz, się zresocjalizować jak Pięta? Można! :)))
@moskwasadowa Nie, w przypadku Pawłowicz to już tylko Tworki.
już oceniałe(a)ś
26
26
@moskwasadowa Z całym szacunkiem dla osób o innych poglądach - PAWŁOWICZ TO IDIOTKA!
już oceniałe(a)ś
23
1
@alexa Chamstwo to nie choroba, gdyby za nie zamykali w Tworkach, pół narodu siedziałoby w kaftanach @Tomasz Noway Gąsiorowski Widzę, że się nie posprzeczamy w tej sprawie;-)
już oceniałe(a)ś
17
16
Jaki elektorat,tacy posłowie....
@wawa1920 Dlatego Episkopat pogonił psy pilnujące stada owiec, aby w miasteczkach i wioskach zamiast na pielgrzymkę dziękczynną, owieczki poszły głosować na PiS...
już oceniałe(a)ś
9
8
PISDOKRACJA wchodzi w nową fazę - fazę pospolitego chamstwa i bandytyzmu. Każdy kolejny dzień przynosi informacje o bandyckich zachowaniach posłów i posłanek pis. To nie jest śmieszne. Wyborcy pisu zadowoleni? Wydawałoby się, że władza złagodzi ewidentne odchyłki psychiczne wielu członków pis. Tymczasem jest odwrotnie. Ponawiam pytanie do guru sekty - panie prezesiku, kiedy obozy koncentracyjne?
@widziane_z_ryczki Owszem wyborcy pis są zadowoleni, to chamy i kretyni bez zawodu, z guanem zamiast mózgu. Dlatego wybrali podobnych sobie chamów bez ogłady do sejmu i teraz im kibicują. Ale mam dla was złą wiadomość, pis zaora gospodarkę i wtedy skończą się zasiłki i zdechniecie z głodu bo jesteście zbyt tępi żeby zarobić na jedzenie w kraju ogarniętym kryzysem przy którym 1989-90 wyda wam się czasem prosperity i dobrobytu.
już oceniałe(a)ś
17
21
@widziane_z_ryczki to pisdzielskie towarzystwo jest zafascynowane przemocą i taki język bardzo im odpowiada. Wziąć za mordę, przywalić, posadzić biznesmena, ot co. Dlatego kibole i tzw. narodowcy a w istocie naziści tak im imponują i chętnie się do nich przytulają. Przypominam, że to pisowiec Z.Romaszewski, poseł, odwiedził w zakładzie karnego osadzonego jednego z kiboli, aby zapewniać go o poparciu dla jego sprawy. Przerażający przykład głupoty posła? Nie, bezprzykładna determinacja poparcia dla kaczyzmu.
już oceniałe(a)ś
16
17
@misiaszm Oczywiście tak będzie, ale co jeszcze zobaczymy zanim to nastąpi ???
już oceniałe(a)ś
13
12
`