PiS dostaje rykoszetem za porównanie poprzedników do Gierka? Rekordowy wzrost długu. Jak było wcześniej?

Przez całą kampanię wyborczą Prawo i Sprawiedliwość zapewniało, że realizacja obietnic nie oznacza, że Polska będzie się zadłużać. To jest straszenie ludzi -mówiła w lipcu 2015 ówczesna kandydatka na premiera Beata Szydło. Od początku roku rząd zadłużył kraj o 47 miliardów złotych. Jak wyglądał początek roku poprzedników po światowym kryzysie?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
A co tu komentować ? Wszyscy normalni wiedzieli, że tak będzie. PiS to nieudacznicy i kolesie o lepkich łapkach.
@pw63 I dlatego ci normalni olali wybory? Dlatego wybrali grilla albo pierdzenie w kanapę?
już oceniałe(a)ś
8
8
@ekomorda dokladnie tak bo wygoda byla wazniejsza niz spelnienie obywatelskieg obowiazku
już oceniałe(a)ś
16
15
PIS to złodzieje, którzy dorwali się do władzy.
już oceniałe(a)ś
47
26
Straszydło , duda i pis to największa katastrofa, jaka dotknęła Polskę w ostatnim okresie. Za ich niegospodarność będą płaciły następne pokolenia. Reformować, naprawiać trzeba, ale do tego są potrzebni wykształceni kompetentni ludzie, a nie nieudacznicy bez wiedzy i wykształcenia. kaczyński, który nie ma prawa jazdy, nie zna języków, nie posiada kąta bankowego, nie był nigdzie za granicą, nie ma rodziny. Przeczytał prawdopodobnie książkę o stalinie i na nim się wzoruje. Kim jest ten mały człowiek po prostu nikim, zerem.
już oceniałe(a)ś
38
27
Pis to prymityw beszczelny. Oni juz sa w PRL. Kaczynski wzoruje sie na Gomulce.
@oola Pani JUSTYNO DOBROSZ-ORACZ. Nienawiść nie może przesłaniać faktów. Szczególnie jeżeli wykonuje się zawód dziennikarza. Dlatego pytam się, czy Tuskowi i Kopaczowej dodaliście do tego zadłużania pieniądze, które ukradli z OFE???
już oceniałe(a)ś
0
8
@oola Gomułka spłacił długi Polski, również przedwojenne. Gierek znając z młodości bezrobocie budował przemysł polski. JK inwestuje w przemysł spirytusowy i spirytualny.
już oceniałe(a)ś
3
2
Będziemy spłacać dekady! Ale kaprys Kaczyńskiego ważniejszy od finansowej stabilizacji kraju. Teraz jeszcze ta z MEN-u rozwala oświatę. Powrót do PRL-u caałą gębą, bo pis nas zadłuży niczym Gierek.
już oceniałe(a)ś
35
27
rozdawac na 500+ POZYCZONE pieniadze, ktore teraz nie beda mogli splacic to TOTALNA nieodpowiedzialnosc i GLUPOTA!!
już oceniałe(a)ś
23
18
marionetka tego kaczy... czyli p. szydlowa jest tez tego zdania jak ci prawacy z tzw. pis+ziobro+gowin; po nas to tylko potop!!!! moje nieurodzone prawnuki nie maja juz zadnych perspektyw w Polsce, ale maja za to ju dlugi do splacenia!!!
już oceniałe(a)ś
30
27
Spokojnie, to dopiero początek. Populiści muszą rozdawać, bo inaczej stracą klientelę. W przyszłym roku dług będzie większy o 100 miliardów, albo i więcej.
już oceniałe(a)ś
2
0
`