W Radomiu obchodzona jest 40. rocznica Czerwca 1976. Z tej okazji swój marsz zorganizowali również narodowcy i kibice. Wzięło w nim udział kilkaset osób. Narodowcy nieśli transparenty nawiązujące do Czerwca '76 i haseł robotników, ale pojawiły się też okrzyki, w sprawie których musieli interweniować organizatorzy.

Udział w uroczystościach z okazji rocznicy Czerwca 1976 w Radomiu biorą m.in. prezydent Andrzej Duda i premier Beata Szydło. Organizowane są również trzy marsze: Komitetu Obrony Demokracji, narodowców i działaczy PiS, którzy sprzed pomnika Czerwca 1976 przejdą pod pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich.

Zobacz więcej materiałów wideo
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Nie przypominam sobie żeby jacyś nacjonaliści pomagali robotnikom w 1976 roku. W tamtych czasach polskie neofaszystowskie śmieci albo się bały albo popierały PRL tak jak Piasecki.
@halfl-itra Mięli swoją frakcję w PZPR.
już oceniałe(a)ś
1
1
@kimfkimf ę? :-D
już oceniałe(a)ś
0
0
@kimfkimf tzw. natolińczycy.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kimfkimf Moczarowcy
już oceniałe(a)ś
0
0
@ablewski1961nz @tymon99 "Grunwald".
już oceniałe(a)ś
0
0
Brawo!!! Gonić lewaków i ubeckie mendy
@iala uważaj bo piana ci ścieka. A ubeckie mendy... masz na myśli tych co teraz w PISie rządzą?
już oceniałe(a)ś
1
1
Wiecznie spóźnieni, dzisiaj będą obalać reżim komunistyczny. Jutro pójdą do Powstania Warszawskiego, pojutrze rozbroją żołnierzy Wilhelma.
już oceniałe(a)ś
5
5
Dać żulom po kiełbasie, niech strawią, wysrają i idą spać. Ale paciorek przez snem obowiązkowy, katofaszystowska hołoto.
już oceniałe(a)ś
8
12
`