'Minister obrony narodowej - nie może być w centrum niejasnych powiązań' - Platforma składa wniosek o odwołanie Antoniego Macierewicza. To polityczne echa artykułu w Gazecie Wyborczej. Opisuje powiązania szefa MON z były agentem SB Robertem Luśnią. 'To niebywały skandal'- komentuje ruch PO rzecznik MON. Zapewnia, że minister zerwał kontakty z współpracownikiem komunistycznych służb lata temu. Jest gotów wszystko wyjaśnić przed Sejmem. Z okazji by zrobić to dziś, przed kamerami, Antoni Macierewicz jednak nie skorzystał.

Tłumaczenia resortu wielu polityków opozycji nie przekonują. Szczególnie, że Antonii Macierewicz od lat występuje w roli tropiciela i pogromcy wpływów SB. 'Ten węzeł gordyjski, ten wrzód trzeba przeciąć'- mówi Wyborczej.pl wiceprezes PSL Urszula Pasławska. Ludowcy poprą wniosek PO. Nowoczesna nie chce tego robić przed szczytem NATO. 'Po szczycie, trzeba do tego wrócić'- deklaruje posłanka Katarzyna Lubnauer. Nawet najostrzejsze wypowiedzi opozycji nie zmieniają faktu, że zmian w rządzie nie będzie. Można podejrzewać, że w PiS-ie będzie pełna mobilizacja.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Petru znowu objawiły się jakieś światełka w tunelu ??? Jeżeli dalej zagryzanie Platformy będzie naczelnym celem Ryszarda, to możemy się szykować na całą epokę lodowcową putinizmu
@lam88 od samego powstania Nowiczesnej staralem sie mowic, ze strategia Petru, czyli podgryzanie Platformy daleko ich nie doprowadzi; wrogowie sa gdzie indziej; jakos nie odbieraja elektoratu Pisowi czy Kukizowi? ida na latwizne; podziela los partii Palikota
już oceniałe(a)ś
1
1
Gazeta Wyborcza to dno dna.
już oceniałe(a)ś
3
2
. Taką bronią walczył PiS przez 8 lat o władzę PO może taką bronią dobijać watachy tych nieskazitelnych patriotów , utajnionych SB-ków i ich donosicieli których dokumenty poginęły w tajnych nocnych operacjach archiwalnych , za rządu Olszewskiego którego w porę rozpoznano i unieszkodliwiono lecz co zdołali wykraść ludzie Macierewicza to zginęło, teczki Kaczyńskich Macierewicza Olszewskiego i innych. Najwięcej zaangażowani współpracownicy SB okazali się opozycjonistami z których teczek zostały wykradzione dokumenty a inne całe teczki poginęły to też niema na nich dowodów współpracy.. Po latach wychodzą na jaw powiązania jak to Macierewicza z byłym agentem SB Robertem Luśnią..
już oceniałe(a)ś
0
0
. Taką bronią walczył PiS przez 8 lat o władzę PO może taką bronią dobijać watachy pisdzieli tych nieskazitelnych patriotów , utajnionych SB-ków i ich donosicieli których dokumenty poginęły w tajnych nocnych operacjach archiwalnych , za rządu Olszewskiego którego w porę rozpoznano i unieszkodliwiono lecz co zdołali wykraść ludzie Macierewicza to zginęło, teczki Kaczyńskich Macierewicza Olszewskiego i innych. Najwięcej zaangażowani współpracownicy SB okazali się opozycjonistami z których teczek zostały wykradzione dokumenty a inne całe teczki poginęły to też niema na nich dowodów współpracy.. Po latach wychodzą na jaw powiązania jak to Macierewicza z byłym agentem SB Robertem Luśnią..
już oceniałe(a)ś
0
0
Nowoczesna zaczyna mnie denerwować!!! Macierewicza trzeba odesłać na jego planetę i to jak najszybciej! Każdy dzień gdy rządzi MONem przynosi nam wstyd! Choćby go zastąpić nawet kotem, nikt nie będzie gorszy! Na co tu czekać? Aż wojnę zacznie? A przepraszam, już zaczął, a przynajmniej się do niej przyłączył!
już oceniałe(a)ś
1
1
Gdyby Maciarewicz miał honor to sam podałby się do dymisji.Ale PIS i honor to niemożliwe.
@maria,, Ktoś ty jest, coś ty za kanalia, że piszesz o Macierewiczu (to nie maciarewicz obrzezany kretynie) kwestionując jego honor?
już oceniałe(a)ś
1
0
Agent spioch juz w akcji, ubecka ruska wtyczka od lat 70-tych, falszywka, trockista i stalinista.
już oceniałe(a)ś
27
30
Ma Pan rzecznik MONu rację - to skandal że rosyjski agent wpływu jest ministrem obrony RP
już oceniałe(a)ś
7
11
`