Nowoczesna składa zażalenie na decyzję warszawskiej prokuratury, która odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie transparentu na stadionie Legii w Warszawie: 'KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice - dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice'. Wiemy już, co prokurator Agnieszka Małyszka napisała w uzasadnieniu, że zapowiedź szubienic dla przeciwników politycznych to nie groźba, a wyłącznie, wyrażona w dość ordynarny sposób manifestacje poglądów politycznych.

Zobacz pozostałe materiały wideo
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
a czy coś złego było na banerze??????
@wink111 czy was do trollingu pod kontem inteligencji wyłapują? specjalnie szukają takich z IQ poniżej 80?
już oceniałe(a)ś
5
4
@wink111 Dla "czystej krwi" Polaków chyba nie. Pytanie czy nie powinno się zweryfikować "innych ladacznic" pod tym kątem przy pomocy antropometrii, IPN, CBA, CBŚ, Komisji Sejmowych, etc. Jest wątpliwość demokratyczna, czy wszyscy wymienieni na banerze byli tam słusznie, a może kogoś zabrakło?
już oceniałe(a)ś
4
6
Ja myślę, ze dla pani prokurator to też szubienica i niech pani nie próbuje składać zawiadomienia o przestępstwie bo to tylko ordynarna manifestacji moich podlądów wobec pani jako sługuski Ziobry.Głupiec, który zrozumiał, że jest głupcem, już nim nie jest
już oceniałe(a)ś
4
6
Proponuję , aby następnym razem w miejsce wymienionych, wpisano pania prokurator z imienia i nazwiska a później niech publicznie powie czy grozili jej czy nie , czy się boi czy nie? czy było jej miło czy nie ? czy widziała się na tej szubienicy czy nie, czy czuje się ladacznicą czy nie ? Jak z autopsji pozna uczucia w skutek takiego wyróżnienia i groźby to będzie mogła poprowadzić sprawę o groźby karalne.
@sówka moze dla towarzystwa dopisac Ziobre i Kaczynskiego. Pawlowicz z Kuchcinskim i Jackiem Kurskim tez byliby dobrymi kompanami :)
już oceniałe(a)ś
7
16
@sówka Szubieniczki na murach to opozycyjna tradycja jeszcze z PRL. Opozycja tymi szubieniczkami drażniła władzę. Dzisiaj ci którzy popierają władzę są gorszymi tchórzami. Grożą podobną twórczością, ale nie chcą tego robić pod imieniem i nazwiskiem mając "takie plecy".
już oceniałe(a)ś
4
5
`