- Stoimy tutaj z taką nadzieją, że zaburzymy jakoś scenariusz tej 'smoleńskiej liturgii' i zmusimy Kaczyńskiego i innych mówców do tego, żeby swoje łgarstwa musieli wypowiadać, patrząc w oczy Lechowi Kaczyńskiemu - mówił Paweł Kasprzak z grupy nieformalnej Obywatele RP podczas 74. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział natomiast w trakcie jej obchodów plany wzniesienia dwóch pomników, upamiętniających ofiary katastrofy. W kontekście sytuacji politycznej mówił również o zmaganiach z 'rebelią tych, którzy zmian nie chcą'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Gratuluję regularnych miesiączek Panie Prezesie
@wmr2000 Ta hermafrodyta niezwykle dlugo zachowala MIESIACZKE,nalezy zglosic ja do ksiegi Guinessa.
już oceniałe(a)ś
16
13
@wmr2000 A kiedy skończy ten period. Czas na menopauzę.
już oceniałe(a)ś
18
17
@wmr2000 > Gratuluję regularnych miesiączek Panie Prezesie Bliski kochanek? :)
już oceniałe(a)ś
5
4
@wmr2000 On nawet polucji nie miał, to wymyślił sobie substytut w postaci miesiączek.
już oceniałe(a)ś
10
13
@paulek1 Marzyciel. Skąd się tacy idioci jak ty biorą? :) Bozia rozumu nie dała? :) :) :) A tak trochę poważniej, czy p. redachtor Piotr Wójcik, też cierpi na taką przypadłość, że idiotów nie eliminuje z komentarzy? Z całym poważaniem, gdzie p. redachtora wyhodowano? Niech mi tylko Pan nie wmawia, że w Polsce w której ja wyrosłem. Kibole byli. Takich idiotów sobie nie przypominam. :)
już oceniałe(a)ś
10
8
@wmr2000 setnej miesiączki nie będzie ,karzeł wykrwawi się.
już oceniałe(a)ś
9
9
@28plk7b A na skali od 1 do 100 jakie IQ sobie dajesz? Średnie w okolicy 51? Czy trochę powyżej średniej?
już oceniałe(a)ś
8
7
@guramdam3 U was przecież inteligencję mierzy się w sasinach.
już oceniałe(a)ś
8
7
@bendyks7 U nas się nie mierzy inteligencji - u nas się ją ma :) A przy okazji, kto to są "u was"? :)
już oceniałe(a)ś
5
4
@guramdam3 Jakoś nikt się nie śmieje z Twoich komentarzy? BTW można mieć IQ poniżej 100 ale mieć jaja. Można też mieć powyżej ale być cynikiem, mamić ciemny lud fałszywym poczuciem patriotyzmu, wmawiać, że kto nie z nami to zdrajca i nosiciel zarazków. W tym Twój idol jest dobry.
już oceniałe(a)ś
3
2
Pomnik postawić należy w każdym mieście, w każdej wsi. W czasie dziennika będzie gdzie psy wyprowadzać.
już oceniałe(a)ś
67
0
Smoleński kretynizm ma się całkiem nieźle.
@frodozbagien Zaczyna się nas - normalnych - nieco obawiać. Wczoraj próbowali nas zasłaniać swoim transparentem, ale nic z tego: chłopaki dali Lecha mocno w górę, trochę w lewo, trochę w prawo i mamy sukces. :)) Poza tym był bluzg jak zwykle, no - może trochę mocniej niż zwykle. Mnie samej życzono, cyt. "zaru...ia na śmierć przez bandę islamistów". Słodziaczki no. :))
już oceniałe(a)ś
24
24
@frodozbagien a główny winowajca tragedii szczuje i szczuje bezwolnych wazeliniarzy.
już oceniałe(a)ś
11
10
@frodozbagien A co na to pani Martunia. Pozwala wujowi tak przedmiotowo i klaunowo traktować swoich rodziców. A jeśli akceptuje te miesięcznice i na nich żeruje to dlaczego otwarcie nie stoi w pierwszym szeregu smoleńczyków. A tak to fałszem, obłudą, cynizmem, hipokryzją zajeżdża. Pani mecenas - szczerości i uczciwości w tym wszystkim najbardziej brakuje. Czas ściągnąć maskę fałszu i obłudy.
już oceniałe(a)ś
8
6
@frodozbagien > Smoleński kretynizm ma się całkiem nieźle. Dlatego piszesz ... :) :) :)
już oceniałe(a)ś
7
5
@ewka_blaszczyk > Mnie samej życzono, cyt. "zaru...ia na śmierć przez bandę islamistów". A czemu korarzyli Cię z islamistami w kontekście Smoleńska?
już oceniałe(a)ś
7
5
@ewka_blaszczyk Trzymajcie się mocno. Mimo wszystko większość narodu z wami. @guramdam3 Walcz bracie, walcz, bo na tuszonkę zabraknie. "A czemu korarzyli Cię z islamistami w kontekście Smoleńska?" Uhmmm, uhmmm... Kolega nie wie jakimi ścieżkami przebiegają myśli smoleńskie? Kolega zajrzy w siebie.
już oceniałe(a)ś
5
4
@lodzermensz1 > Walcz bracie, walcz, bo na tuszonkę zabraknie. Wspomożesz chyba rodaka, bracie :) Chcesz żebym zdechł z powodu innych poglądów? To by nie było postępowe :) > Kolega zajrzy w siebie. Rady posluchałęm, i kto mnie teraz zaszyje? :( Mógłbym dla porównania zajrzeć w @lodzermensz1? :) A tak poważniej, z kim wy się ludzie pozamienialiście na głowy? Czy ty facet uważasz się za intelektualistę? Jeśli tak, to daj mi w siebie popatrzeć :) :) :)
już oceniałe(a)ś
4
3
Panu K. życzę z całego serca żeby spotkał go proces. Taki jak w książce Kafki.
@yans2006 Tyle lat mieszkałem na ul. Świerczewskiego, któż dziś pamięta, kto to Świerczewski i gdzie była ta ulica? Tak samo będzie z pomnikami i ulicami Kaczyńskiego. Różnica tylko taka, że Świerczewski swoją ignorancją doprowadził do śmierci tysięcy Polaków, a Kaczyński "tylko" niecałej setki, więc i z kultem Kaczyńskiego uporamy się szybciej.
już oceniałe(a)ś
15
0
dzisiaj prelegent wygladal tak jakz byka spadl,cos torodeo bokiem Mu wychodzi...ob jak naszybciej leb skrecil....
@Seweryn Gorny A pomnik JK to na byku będzie.
już oceniałe(a)ś
11
10
Spotkamy się panie naczelniku, mimo wyzwisk, którymi nas obrzucacie, spotkamy się i będziemy przypominać panu słowa pańskiego brata. I nie uda się pańskim ludziom nas zasłonić, wystraszyć robieniem zdjęć etc. Będziemy spotykać się z wami póty, dopóki "religia smoleńska" nie zmieni swojej "liturgii"
już oceniałe(a)ś
63
26
Panie Prezydencie Andrzeju Dudo! Jeśli kiedyś Jarosław Kaczyński zażąda od Pana, by lecieć na jakiś ponury cmentarz, żeby zacząć z przytupem kampanię wyborczą, niech Pan się głęboko zastanowi czy wykonać to polecenie :-) Albo w sumie niech Pan zrobi to, co uzna za słuszne :-)))
@nestor Niech leci tylko zone zostawi w domu tym razem.
już oceniałe(a)ś
11
10
No, w końcu ukazał się materiał z naszej pikiety. Pałac odbijemy, drogie pisiaki, vivat książę Józef Poniatowski! Panie prezydencie Kaczyński, pan tu nie stał! :)))
@moskwasadowa > Panie prezydencie Kaczyński, pan tu nie stał! :))) Wiesz Moskwa Sodowa, gdzie nie piszesz, tam stoisz ;) Czasem nawet zwisasz :)
już oceniałe(a)ś
13
11
@guramdam3 stoję, a zwisają mi komentarze, nie przebijesz heretyków smoleńskich na żywo:)
już oceniałe(a)ś
10
10
@moskwasadowa To sam musisz być heretykiem smoleńskim, bo nie mogę się przez ciebie przebić :) Gdzie wy się ludzie, z obu stron, na rozumy pozamienialiście? :) Sami nawiedzeni, albo za albo przeciw. Całkiem poważnie, czym się różnisz od tatusia prawdziwka poza aksjomatami? :) Zakładasz uniwersytet? ;)
już oceniałe(a)ś
9
8
@guramdam3 Usilna chęć symetryzacji, co jest marzeniem każdego trolla w twoim typie, nie poparta warsztatem erystycznym ani gramem logiki, powoduje u mnie jedynie wątły uśmiech, jesteś naprawdę nieskuteczny:)
już oceniałe(a)ś
6
8
@moskwasadowa Cieszę się, że jestem w twoim typie ;) a jeśli chodzi o logikę, to spotkam się z tobą na dowolnym teście, Może MENSA dla rozgrzewki? OK. zacznijmy od czegoś mniejszego. Zdefiniuj mi symetrię osiową i policz odbicie płaskiego trojkątnego trolla o wspólrzędnych {(3,4),(4,5),(6,7)}. Oś przecina się z układem współrzędnych tworząc trojkąt o powierzni 2 i jest styczna do okręgu (x-1)^2+(y-3)^2=25. :) Potem zajmiemy sie układami logicznymi w kontekście algebry Boola. :) Zakład. :) ?
już oceniałe(a)ś
8
7
@guramdam3 Jeszcze pokaż złoty zegarek i napisz, że masz merca, dajesz się podpuszczać jak zwykły leszcz, którym jesteś bez wątpienia:)))
już oceniałe(a)ś
7
5
@moskwasadowa Facet, wszystko się zgadza. Ja jestem leszczem, a ty o logice nie masz zielonego pojęcia :) Nie wstyd ci być wykiwanym przez leszcza :)
już oceniałe(a)ś
6
4
@guramdam3 Nie odpowiadam za twoje subiektywne projekcje. Ciesz się:)))
już oceniałe(a)ś
5
5
@moskwasadowa Co się mam cieszyć? Mój rodak nie potrafi policzyć prostego równania osi. Nie mówiąc o "odbiciu" trojkątnego trolla. :) To jest podstawówka do chollllerrry! A ty facet, w którym kraju odebrałeś wykształcenie? :) :) :)
już oceniałe(a)ś
5
4
@guramdam3 Przepraszam, trochę nieuważnie Cię czytam, to o co ty mnie pytałeś i po co? :))))
już oceniałe(a)ś
5
4
@guramdam3 > A ty facet, w którym kraju odebrałeś wykształcenie? :) :) :) I komu? :) :) :)
już oceniałe(a)ś
5
4
@moskwasadowa > Przepraszam, trochę nieuważnie Cię czytam, to o co ty mnie pytałeś i po co? :)))) Wymówka pierwszoklasisty!:) OK. Jedną klasę pewnie zaliczyłeś :) :) :)
już oceniałe(a)ś
4
3
@guramdam3 Dlaczego smoleńskie przygłupy zawsze muszą starać się udowodnić komuś, że nie są tak głupie na jakie wyglądają? Brak merytorycznych argumentów zastąpisz łamigłówkami? To jest naprawdę dość żałosne...
już oceniałe(a)ś
4
4
@lodzermensz1 Facet, to nie żadne łamigłówki. to elementarne zadania z podstawówki, jeśli się kształciłeś w tym samym kraju co ja :) Nie mów o braku merytorycznych arugmentów jeśli nie potrafisz rozwiązać czegoś tak trywialnego, bo to jest dopiero żałosne. Ilu jeszcze pozuje na intelektualistów, a ma problemy na poziomie szkoły podstawowej?
już oceniałe(a)ś
5
4
@lodzermensz1 Odpowiedź zawiera się w pytaniu: bo są przygłupami
już oceniałe(a)ś
3
2
@guramdam3 Nie, żadna tam wymówka, po prostu zlewam Cię, "nie chce mi się z Tobą gadać", okazuję Ci swoją pogardę, o czym dobrze wiesz, bo nawet z tych nerwów zaczynasz pisać sam do siebie. Jednak wkurzanie Cię nie jest warte już ani jednego postu, znudziłeś mi się.
już oceniałe(a)ś
4
2
@moskwasadowa > postu, znudziłeś mi się. Bo ty facet nawet nie wiesz co to jest rownanie. Założe się, że hodujesz kota tak jak Kaczynski :)
już oceniałe(a)ś
5
4
A propos kota. Jakiś sku...syn przejechał mi go na parkingu, pewnie to ten sam gnój, co mi anonimy w drzwiach zostawia z groźbami. Ale ja się was nie boję, przeżyłem komunę:)
już oceniałe(a)ś
4
3
@moskwasadowa Przykro mi z powodu kota, ale widzę, że diagnoza twojej osobowości była słuszna. Chyba zostanę prorokiem we własnym kraju. Solidaryzuję się z poglądem, że żaden kot nie powinien tracić życia z powodu przekonań jego właściciela. > Ale ja się was nie boję, A ilu mnie widzisz i w którym rzędzie? ;) No, chyba, że przypomniało ci się co to jest "dwa rzędy wielkości" Wówczas dziękuję za komplement :) Facet, przykro mi z powodu kota. Z drugiej zaś strony jak "was" czytam, to zawsze sobie zadaje pytanie "gdzie was takich hodują" Rzadko się spotyka tak nadętych pseudo-intelektualistów przekonanych o wyższości swojego IQ. Jedź na jakiś dobry uniwersytet, pogadaj z młodymi ludźmi. Wyleczysz się z poczucia wyższości. Jak spotkasz dobrych zawodników, wyleczysz się na stałe.
już oceniałe(a)ś
3
2
@guramdam3 "Nie pisz ch...u bo ci podpalimy mieszkanie" - z tego powodu też ci przykro? No wielkie dzięki:)))
już oceniałe(a)ś
3
2
@moskwasadowa > z tego powodu też ci przykro? A ty myślisz, że jak się ktoś z tobą nie zgadza, to cieszyłby się jeśli spaliliby twoje mieszkanie? Poza tym masz wszystkich w domu?
już oceniałe(a)ś
3
2
@guramdam3 Widzę, że panika cię ogarnia moralna, i słusznie, nie masz żadnego usprawiedliwienia, kotuś-pisuś, a ja, jak dorwę gnoja - emanację twoich poglądów, to skopię po pisowskiej dupie, chyba że to CBA, to mnie skopią:)))
już oceniałe(a)ś
2
3
@moskwasadowa Facet, pokazywanie dziur w twoim myśleniu nie stanowi paniki moralnej. Przynajmniej nie dla mnie :) Poza tym jesteś chory z urojenia -- jeśli dorwiesz gnoja -- emanację moich pogląduów, to będzie szydził z twojego intelektu a nie groził podpalaniem ci mieszkania. Z tego co piszesz to ty będziesz kopał, nie on. Jasno to wyraziłeś.
już oceniałe(a)ś
3
2
@guramdam3 > Z tego co piszesz to ty będziesz kopał, nie on. Na pochody też chodzisz w tym celu?
już oceniałe(a)ś
3
2
@guramdam3 Się plączesz, "logiku" z bożej łaski, jeszcze Mensa cię wykluczy, albo stracisz abonament na Harnasia w pobliskim sklepie pincet plus na krechę:)))
już oceniałe(a)ś
2
2
@moskwasadowa > jeszcze Mensa cię wykluczy, Sam napiszę żeby mnie wykluczyli jak rozwiążesz zadanie z podstawówki. Tylko przyślij rozwiązanie :) Łatwiej iść na pochód "kopać gnoja" co? Intelektualisto?
już oceniałe(a)ś
3
2
@guramdam3 Łatwiej, kiedy się gnój sam kopie, jak w twoim przypadku, przeanalizuj swoje wpisy, Gienek:))) naprawdę już dosyć, mama mówiła, żeby słabszych nie bić, mama ma rację:)))
już oceniałe(a)ś
2
1
@moskwasadowa > naprawdę już dosyć, mama mówiła, żeby słabszych nie bić, mama ma rację:))) To już nie będziesz "kopał gnoja" za "emanację moich poglądów"? :) A mówisz, że PIS to faszyści? : ) :) :)
już oceniałe(a)ś
3
2
@guramdam3 Też cię kocham, pa:)))
już oceniałe(a)ś
2
2
@guramdam3 P.S. ale nie pchaj się zapałkami do moich drzwi, bo cię przestane kochać:)))
już oceniałe(a)ś
2
2
@moskwasadowa Proszę zauważyć, że ten pan większość sowich wpisów opiera na cytatach ze mnie, jednak idzie w lud słowo boże:))))
już oceniałe(a)ś
2
2
`