Premier Beata Szydło przedstawiła Narodowy Program Mieszkaniowy. 'Mieszkanie plus'. Dzięki niemu tańsze lokale na wynajem mają być bardziej dostępne. Sprawdziliśmy, czy to realne.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Moim zdaniem kryteria będą następujące: 1. Członkowie PiSu + 10 ptk./Solidarnej Polski + 5 itd. 2. Pokwitowania za wpłaty na Centrum Opatrzności lub/i TV Trwam itp. + 10 pkt. 3. Zaświadczenie os proboszcza + 5 pkt 4. Zaświadczenie od ginekologa/fizykoterapeuty o braku tzw. spirali + 50 pkt. itd. itp
już oceniałe(a)ś
19
0
W moim ponad 100tys. mieście nie ma ani jednego skrawka niezalesionych gruntów Skarbu Państwa.Są kłopoty deweloperów z zabudową gruntów samorządowych.Gdzie rząd chce tu budować?
już oceniałe(a)ś
13
0
A w zamian dokręca śrubę osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Komuna w pełnej krasie. Teraz tylko być bezrobotnym patolem i namnożyć sobie dzieci, po co próbować coś robić w tym przeklętym kraju?
już oceniałe(a)ś
9
0
zejdż kobieto, odejdż, przepadnij, masz świadomość, ze ludzie na twój widok i drugiej marionetki z wykrzywioną nadmuchana twarzą niejakiego prezydĘta dostaja odruch wymiotny jestm prostym biednym człowiekiem , mam 65 lat, całe życie uczciwie i ciężko pracowałem, odprowadzałem podatki, moi rodzice walczyli z hitlerowcami, a ty masz czelność nazywać mnie komunistą, złodziejem, kimś gorszym? K AKIM ty jesteś brzydka babo , jakas sołtysowa, jakaś wieśniara od wycinanek i kwiatków z bibuły w domu parafialnym? Co soba reprezentujesz, mianowana przez chorego człowieka, jak masz czelnośc mi grozić? Wsadz sobie ten tłusty paluch do ,... nosa a łapkami wygrażaj i wykrzykuj w domu na męża albo synusia Człowiek, który tak jak ty i dooda kłanmie, oszukuje, jest bez honoru, jest dla mnie śmieciem nie takie persony spadały z wielkim hukiem, zapisując sie haniebnie w historii, idż precz, nie boję sie ciebie ani tych nazistowskich bojówek idioty od mgły i parówek, spróbujcie dalej podskakiwać to zobaczycie co będzie
już oceniałe(a)ś
7
5
To maj abc ludzie ubodzy, którzy nie maja zdolności kredytowej. Ale z drugiej strony maja byc na tyle zamożni by płacić co miesiąc 1000 zł za wynajem. Czyli chodzi chyba o takich którzy sa zamożni ale nie maja umowy o prace. Albo na tyle cwani by udawać ze maja pieniadze na wynajem.
już oceniałe(a)ś
8
6
A kto te mieszkania ma wybudować i za czyje pieniądze?
@flymen22 No chyba państwo skoro na gruntach Skarbu Państwa. A jak te grunty rozdadzą, diabli wiedzą komu to rozpętają wrzawę solidarności walczącej, że krwawicę patryjotów walczących rozdano i rozkradziono i na krwawicy ludu się wzbogacili komuchy i złodzieje, gorszy sort polaka ........Cyrk na kółkach - klaunady ciąg dalszy...
już oceniałe(a)ś
6
6
Ktoś musi za wybudowanie zapłacić. Jak nie ten co ma w nim mieszkać to państwo. Skąd państwo ma wziąć na to pieniądze? I dalej już nie ma o czym dyskutować.
@maaac Gminy zobowiążą do realizacji tego zadania. Dlatego robią wszystko,aby wygrać w 100% wybory samorządowe i mieć swoich wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, starostów. Do realizacji 500+ wciągnięto gminy i słowem nie można było pisnąć bo to WYBITNY prorodzinny program, który należy dla dobra dzieci zrealizować natychmiast i nawet wówczas, gdy gmina musiałaby zaciągnąć kredyt na wypłatę 500 zł na dziecko. Podobnie będzie z mieszkaniami - polecą gminom wykonać plan budowy mieszkań. Na razie pytaja czy pomysł się popiera nawet jak szczegóły tego planu budowy są odległe i nieznane. Suwerenie, nie daj się zrobić w dudka - Żądajmy realizacji obietnic ogłoszonych z trybuny premierowskiej natychmiast i od ręki . Nasz tzn, pissowski prezydent mówił ,że pieniądze są i ma. No więc, cuda, cuda na wysokości.
już oceniałe(a)ś
4
3
Patologia i Socrealizm forever! 500 Plus -> tylko dla wielodzietnych, Mieszkanie Plus -> w pierwszej kolejności rodziny wielodzietne A czy państwo będzie miało jakieś programy dla tych rozsądnych, którzy w niepewnej sytuacji ekonomicznej nie zdecydowali się na więcej niż 1 dziecko? (Albo coś dla tych, którzy z powodu braku własnego mieszkania nie zdecydowali się jeszcze na założenie własnej rodziny?).
już oceniałe(a)ś
3
2
`