Poseł PO Marcin Kierwiński powiedział o dzisiejszym wystąpieniu premier Szydło w Sejmie, że było 'paniczne' oraz 'odebrało prawa do patriotyzmu właściwie wszystkim członkom opozycji'. - O tym, jakimi byliście patriotami, świadczy wasze ostatnie osiem lat rządów - odpowiedział rzecznik rządu Rafał Bochenek. - Niszczycie reputację Polski, wynosząc sprawy nasze na forum UE. Was cieszy to, jeżeli ktoś z zewnątrz może nas uderzyć - dodał, prezentując zdjęcie uśmiechniętych liderów partii opozycyjnych: Władysława Kosiniaka-Kamysza (PSL), Grzegorza Schetyny (PO) i Ryszarda Petru (Nowoczesna). Rzecznik zaprezentował też listę ?grzechów głównych? koalicji PO-PSL.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Dupek bliźniak Hoffmanna
już oceniałe(a)ś
2
0
gada ba gdzie argumenty - przykłady! to są pomówienia! Sam niech idzie do spowiedzi bo kłamie, kłamie i kłamie. Mantra wyćwiczona, skandal
już oceniałe(a)ś
2
0
Specyficzna to metoda - przypomina troche dyskusje z oszolomem - nie bo nie albo wlasnie tak. Ta lista grzechow jest powiedzmy , dziwna , natomiast mnie wydaje sie ze tam jest blad- zamiast PO powinno stac PiS - pasuje jak ulal- wszystkie punkty !!!
już oceniałe(a)ś
1
0
Rożnych rzeczników miała i ma PiS - lepszych, gorszych , kulturalnych i chamskich . Mozna by zalety i wady rzeczników długo wymieniać. Natomiast teraz rzecznik Bochenek nie obrażając chleba, jest gniotem bochenka, w ktorym sa tylko i wyłącznie drożdże i rozpychają jego ego w niesamowitej ilości fałszu, pychy a także niewiarygodnie dużej ilości zakalca. Temu młodemu człowiekowi wydaje sie, ze dalej pracuje na wiecach partyjnych agitując do pokrzykiwania i zakrzyczenia oponentów. Powtarza bzdety, którymi posługują sie PiSowcy w sposob ułomny, żenujący i chamski. Temu mlokosowi wydaje sie, ze mozna przekrzyczeć każdego oponenta nie dopuszczając go do głosu. Ten człowieczek, który usiłuje wybić sie na znacząca osobę przede wszystkim ośmiesz siebie a i tez swoją ukochaną partie i zapomina gdzie jest jego miejsce w szeregu. Przypomnę, ze daaaaaaleko na samym końcu!
już oceniałe(a)ś
0
0
`