Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W dzisiejszej 'Rzeczpospolitej' obszerny wywiad z Andrzejem Dudą. - Najbardziej trafny wydaje mi się tytuł ('Nie ma dogmatu nieomylności prezydenta' - red.) - mówiła w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska. - Jest wielce obiecujący. Jeśli nie ma dogmatu, to niech Duda zaprzysięży trzech sędziów Trybunału (wybranych w październiku - red.) i mielibyśmy po kryzysie - komentowała publicystka. - Przy okazji pani premier mogłaby opublikować wyroki TK, których nie uważa za wyroki- dodała. Paradowska zauważa, że dziennikarze przeprowadzający wywiad zadają ?bardzo sensowne pytania?. - I próbują nawet pana prezydenta docisnąć, ale umiejętność migania się od jasnych odpowiedzi jest sztuką samą w sobie. Pan prezydent nie wyszedł ze stylistyki wiecowej, że można powiedzieć wszystko, gdy mówi o ustawie aborcyjnej czy sporze o TK. Mógłby zacząć odpowiadać konkretnie na pytania - stwierdziła Paradowska wytykając prezydentowi, że 'funkcje reprezentacyjne' o których mówi najczęściej wypełnia w górach na nartach.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
a moze nie ma prezydenta? ten wybrany prezydent jest prezydentem tzw. pis-u a mial byc prezydentem wszystkich Polakow (f/m) ten prezydent od tzw. pis-u umie tylko klamac, oszukiwac, obrazac Polakow (f/m) , lamie obowiazujace przepisy, regulacje prawne+konstytucje np. TK! ten tzw. prezydent od tzw. pis-u chcial byc wielkim strategiem a jest .... dlugopisem (tak jest postrzegany przez obywateli)!
@doktor1152 On tylko tak ... DUDZI
już oceniałe(a)ś
2
0
Nie przeszkadzajcie Prezydentowi i nie zawracajcie mu Jego Dostojnej Głowy. Jak wróci z nart to pomyśli o tym ale nie teraz.
już oceniałe(a)ś
2
0
Bardzo zawiodłam się na prezydencie.Miał być prezydentem wszystkich Polaków ,a jest prezydentem PIS!!!
już oceniałe(a)ś
1
0
`