Jarosław Kaczyński w programie 'Polska w Kawałkach Grzegorza Jankowskiego' udzielił wywiadu, w którym odpowiedział m.in. na pytania dotyczące swojego czasu wolnego. Co robi prezes PiS wieczorową porą? - Wie pan, no zwykle pokazywane są rożnego rodzaju walki. To jest najczęstsze w tych programach sportowych, ale ja lubię najróżniejsze rzeczy. Bardzo lubię oglądać rodeo, ujeżdżanie byków. Bardzo mnie to bawi, a w szczególności wtedy, jeżeli komentator opisuje byki, ale tak je opisuje, jakby to byli ludzie - odpowiedział Jarosław Kaczyński.

Już w piątek o godz. 18.15 cały wywiad z Jarosławem Kaczyńskim w programie 'Polska w Kawałkach Grzegorza Jankowskiego' na kanale Superstacja.
'Dlaczego przypominamy to wideo? Wracamy do niego, żeby pokazać Ci, że od lat pokazujemy politykę w sposób rzeczowy, nie odpuszczając ani jednej sprawy. Nikt tak jak my nie patrzy władzy na ręce. Dołącz do nas!
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Psycholog pewnie mógłby to skomentować jako przyjemność z ujeżdżania uzależniania ludzi?
"...komentator opisuje byki, ale tak je opisuje, jakby to byli ludzie" Prezes pewnie czerpie dużo radości podobnie opisując ludzi.
Może miał na myśli inne "ujeżdżanie byka". Krążyły o nim takie plotki.
`