Minister sprawiedliwości mówi, że ?dziś na prokuratorów wywiera się naciski w sposób nieformalny. My wprowadzamy zasadę, że decyzję podwładnego prokurator przełożony musi zmieniać otwarcie?. - To Zbigniew Ziobro wywierał nieformalne naciski wg raportu Czumy - komentowała te słowa Dominika Wielowieyska.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Pana Zbyszka zachowała przy życiu politycznym PO !
już oceniałe(a)ś
9
0
Kpiący uśmiech tego jegomościa wyhodowała PO.
już oceniałe(a)ś
8
1
człowieku, rzeka płynie tylko do przodu NIC NIE TRWA WIECZNIE cała wasza pisowska sekta spadnie z wielkim hukiem, a ty odczujesz to wyjatkowo jestes jednym z najbardziej odrażajacych i nielubianych polaków
już oceniałe(a)ś
6
0
Glupek cieszy sie, jakby mu ktos w kieszen nasral.
już oceniałe(a)ś
5
0
ziobro to gnida nad gnidami, niech to scierwo juz lepiej zdechnie
już oceniałe(a)ś
1
0
Typowa PiS-owska paranoja. Kaczyński i Ziobro nawet w lustrze widzą wroga.
już oceniałe(a)ś
1
0
Pora roku bez śniegu i bez traw sprzyja obserwacjom trudnym do zweryfikowania od wiosny do późnej jesieni. Otóż, obserwacje te wskazują, jeśli jeździ się drogami powiatowymi,że suweren nieprawdopodobnie zaśmieca naszą wspólną Polskę, czyli Polskę suwerena i ludzi "gorszego sortu". Wszędzie, gdzie się nie jedzie tymi drogami, na ich poboczach widać plastikowe torby, plastikowe butelki, butelki po piwie i innych napojach, które są przez suwerena wyrzucane z samochodów. Prawo suwerena jest ponad prawem. Czy dobra zmiana obejmie również suwerena
już oceniałe(a)ś
0
0
Ziobro prawde mowi. To ze wie jak to sie robi bo sam to stosował tylko potwierdza ze wie co mowi. Poza tym niektorzy pamietaja jak szef sedziow z Gdanska dopraszal sie o audiencje u Tuska bo nie wiedzial ze dziennikarz mu kawał zrobil. I co sie tu wysilac na wyszydzanie kiedy prawde mowi, Znowu strzelacie sobie sami w swoja wiarygodnosc.
@adama nie dopraszał się, tylko się na rozmowę godził.
już oceniałe(a)ś
3
0
@shiloh252 Ho ho jak to sie juz prawde przekreca by pasowało. Łapowka to tez "nierejstrowana dotacje" prawda? Wszedzie widac to panstwo BEZprawia.
już oceniałe(a)ś
0
0
`