Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Jarosław Kurski napisał na pierwszej stronie 'Gazety Wyborczej', że PO nie stanęła na wysokości zadania podczas wczorajszej debaty o Polsce - cytował prowadzący Poranek Radia TOK FM Piotr Kraśko. Beata Szydło tłumaczyła się w Strasburgu z tego, czy PiS narusza zasady. Wobec Polski uruchomiono bowiem tzw. kontrolę praworządności. - Kurski nie rozumie zasad w PE. Każda grupa miała swoje głosy - odpowiedział Schetyna. Dopytywany stwierdził, że wnioski trzeba wyciągnąć i może byłoby lepiej, gdyby pierwszą osobą, która komentowała wystąpienie polskiej premier był deputowany w Polski, a nie z Hiszpanii. - Nie byłem zwolennikiem tej debaty, mówiłem już na początku grudnia, że taka debata jest zła dla Polski - powiedział Schetyna. Zdementował informację, że nie wszyscy eurodeputowani PO uczestniczyli w debacie. - Wszyscy byli. To jest kolejna manipulacja PiS - stwierdził Grzegorz Schetyna. Kraśko upierał się jednak, że nie byli widoczni w debacie. - Ale chciał pan w parlamencie europejskim awantury jak w Sejmie? - pytał retorycznie Grzegorz Schetyna. - Nie trzeba było awantury, wystarczyło pytania zadawać - upierał się Kraśko.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Platforma postąpiła jak zawsze bardzo rozsądnie, przecież takiej obłudy jaką prezentuje PIS nie było od wielu lat. Po prostu każde słowo Platformy byłoby przez PIS zmanipulowane jako współudział w łamaniu prawa i w tych wszystkich przestępczych działaniach, których jesteśmy świadkami..
już oceniałe(a)ś
0
0
Parlament Europejski nie jest polskim sejmen i tam panuja okreslone reguly gry!! PO wie bardzo dobrze jakie "dobre zmiany" wprowadzilo tzw. pis+ziobro+gowin!! zadaniem PO w PE w momencie uruchomienia specjalnego postepowania "karnego" wobec polskiego rzadu (a to jest tzw. pis+ziobro+gowin) nie jest dolewanie oliwy do ognia! Umiarkowana krytyka i milczenie sa zlotem!!!! Poslowie PO w PE sa tez obywatelami Polski i maja tez cos takiego jak uczciwosc+lojalnosc wobec panstwa i obywateli. Oni nie sraja we wlasne gniazdo jak to robilo tzw. pis z legutka (po wyborach lokalnych) na czele!! Obywatele w Polsce nie cierpia na black out (to jest domen atzw. pis-politykow)!!!!
już oceniałe(a)ś
2
6
`