Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Czy polaków nie stać na lepszego premiera?
już oceniałe(a)ś
7
0
apelowanie do wstydu pisowskiej kliki to jak próbować zaparzyć sobie poranną kawę snopowiązałką. Toć oni się ostentacyjnie nurzają w bezwstydzie, rozkoszują swoimi łgarstwami i niegodziwościami. "I co nam zrobicie?" rechoczą. Nawet w literaturze kanalie na ogół przynajmniej kryją się ze swoimi podłościami. Ale nie Prezes i jego sykofanci.
już oceniałe(a)ś
7
2
Wstyd i hańba - to Polska ! A Szydłowa ,duda - to przedstawiciele tej hańby i wstydu . Mam satysfakcję ,że ich totalnie OLEWAM !!!
już oceniałe(a)ś
10
6
Czy to może dziwić? Przecież łamiąc wielokrotnie, bezczelnie i wręcz ostentacyjnie Konstytucję, najwyższe prawo w Polsce, odebrali sobie legitymację do rządzenia i pohańbili sprawowane przez siebie urzędy. Teraz zabrali się za budowę państwa policyjnego i to jedyne co potrafią budować, bo przecież nie orliki czy autostrady.
już oceniałe(a)ś
10
7
Zasługujemy na przywódców takiego formatu. Fasada z napisem demokracja to za mało żeby pić wodę święconą i nie chorować.
już oceniałe(a)ś
3
2
To co mówi Pan Tomasz Lis bardzo was boli PiSowcy załgani.
już oceniałe(a)ś
21
20
Wyborcza tonie PiS 39 % poparcia, dziękujemy panie Michnik Już liczniki, które oszukują to za mało, teraz trzeba się logować, aby zagłosować przy komentarzu. Ale jaja, ale jaja, co wy tam na tej Czerskiej macie w głowach?
@Antoni Antczak A ja ci powiem co ty masz w glowie. To będzie z pół wiadra brunatnej gnojówki.
już oceniałe(a)ś
7
4
@Antoni Antczak Wyborcza ma sie dobrze, i bedzie miala sie lepiej niz wyborcy PIS-u.
już oceniałe(a)ś
2
0
@Antoni Antczak Ten sondaż został sfałszowany.
już oceniałe(a)ś
0
0
patriotyzm Lisa do dorabiania Axel Springer!!!
już oceniałe(a)ś
0
4
`