Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Przyjęliśmy zasadę (...), że wypowiedź po posiedzeniu polskiego rządu będziemy realizować na najpiękniejszych, moim zdaniem, biało-czerwonych flagach - odpowiedziała Beata Szydło, pytana przez dziennikarzy o to, dlaczego nie stoją już za nią flagi unijne. Sprawa była komentowana przez zachodnie media i korespondentów zagranicznych gazet. - Ja kocham polskie barwy. Bardzo mi miło było zobaczyć panią premier na tle biało-czerwonych barw, kiedy witaliśmy Polaków przywiezionych z Mariupola - mówiła posłanka PiS. Zdaniem Gosiewskiej problem tła został niepotrzebnie rozdmuchany, a Polacy (i reszta Europejczyków też) żyją innymi problemami. - Żyjemy w państwie, w którym nie zapewnia się pomocy polskiej rodzinie albo zmusza się sześciolatki, żeby karnie stawiały się w szkole jak w wojsku.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Pani Gosiewska, w Holandii czterolatki idą do szkoły obowiązkowo, o co więc chodzi? Chodzi zapewne o to, żeby dzieci nie przestawały zbyt wcześnie wierzyć w bajki, prawda?
już oceniałe(a)ś
13
1
Straszna jest ta gosiewska,glupia jak bela.
już oceniałe(a)ś
4
1
jeżeli - konkubino posła wydaje ci sie, ze bedziecie nami manipulowac, pisowskie ćwoki to jesteście duuuzym błędzie
już oceniałe(a)ś
8
9
Aparycja i ogląd świata na poziomie osiedlowego warzywniaka. Flaga Unii się nie podoba, ale biało-czerwona w otoczeniu biało-żółtych i biało-niebieskich szmat już pewnie nie razi?
już oceniałe(a)ś
4
6
`