Regionalne Forum Przedsiębiorców w Katowicach. "W poszukiwaniu motorów wzrostu"

Jacek Madeja; Zdjęcia: Piotr Wolski; Dźwięk: Marcin Tynkowski
20.05.2015 16:20

Czym są innowacje w poszczególnych branżach? Gdzie szukać finansowania bardziej ryzykownych projektów? O tym między innymi dyskutowali uczestnicy Regionalnego Forum Przedsiębiorców. To już trzecia edycja spotkań z przedstawicielami lokalnych firm, która w tym roku odbywa się pod hasłem 'Jak być przedsiębiorczym w przedsiębiorstwie? W poszukiwaniu motorów wzrostu.'

Firma doradcza EY oraz PKO Bank Polski zaprosili do dyskusji czołowych polskich przedsiębiorców, a wśród nich także zdobywców tytułu 'Przedsiębiorca Roku'. Podzielą się oni z uczestnikami unikatową wiedzą i doświadczeniami z prowadzenia firmy 'drogą na szczyt', a także na swoim przykładzie pokażą jak przewidywać ryzyka i je pokonywać. Głos w dyskusji zabiorą także eksperci gospodarczy EY i PKO Bank Polskiego, którzy wskażą najważniejsze czynniki determinujące rozwój polskie gospodarki.

Sprawdź, kiedy odbędą się kolejne spotkania w ramach Regionalnego Forum Przedsiębiorców


Trwa 13. edycja międzynarodowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku, który wyróżnia wiodących twórców firm umożliwiając nawiązanie wartościowych relacji biznesowych. Do konkursu można zgłaszać się bezpłatnie w trzech kategoriach - Produkcja i Usługi, Nowe Technologie/Innowacyjność oraz Nowy Biznes. Oceny kandydatur dokonuje niezależne od EY Jury pod przewodnictwem Ambasadora Jerzego Koźmińskiego, wybitnego ekonomisty, Prezesa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Zgłoszenia przyjmowane są do 14 czerwca 2015 r. poprzez formularz na stronie przedsiebiorcaroku.pl

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka