Theresa May wyznaczyła datę graniczną negocjacji z opozycją. Tym samym została wyznaczona data ostatecznego głosowania nad ustawą brexitową w Izbie Gmin.

Jak zostanie podzielony spadek po Wyspiarzach w Parlamencie Europejskim, jeśli 73 brytyjskich europosłów wróci po brexicie do domu? Wyjaśnia Maciej Czajkowski.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  "Nikt nie mógł uwierzyć w wynik referendum."

  Naiwni byliście i zdziwienie dlaczego jest np. Brexit. W znacznej mierze przez migrantów z Polski. Tak, polski hydraulik dobrze i korzystnie naprawi kran, ale razem z nim są też bardziej problematyczni rodacy. A kto kradnie ryby ze stawów angielskich, ile ogródków zasrano, bo ktoś żałuje na kibel. Wiem, że dobili tam migranci i z wielu innych krajów, ale to uderzenie polskiej fali było jak młot. Wiem co mówię, sam tam robiłem i lista wyczynów rodaków jest naprawdę długa. Jeden przykład. Mieszkańcy Londynu dziwili się, że kible w nocy pozamykane, w końcu służby otworzyły i co się okazało? Polak wrzucał monetę, pompował w środku materacyk i miał za 50 pensów hotel z bieżącą wodą a rano wyspany i zadowolony wyłaził na robotę. Wcześniej tego żaden Arab, Anglik, Murzyn czy Hindus nie wymyślił. Mam dalej podawać przykłady? Zmilczę, bo wstyd za rodaków. A jakbyś się czuł w spokojnej wioseczce 300 osób, gdzie nagle przyjeżdża 400 obcych z okrzykiem: k?wa. Bo na pewno nie czuli się Anglicy u siebie jak nagle, pardon, zasr?ny, ogródek.
  Dzicz.
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  Komentarz sensowny, ale aktorstwo rodem z Wadowic. Dlaczego redakcja akurat tego pajaca wybrała do pokazywania na wizji?
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  A zmniejszenie parlamentu o 73 miejsca w zadnej zakutej komuszej pale sie nie miesci. Nie ma takiej opcji, sa tylko "nowe miejsca pracy" do wyrwania. To cos upada jak Zwiazek Radziecki, a Wielka Brytania do tego czegos nie pasuje bo jest za malo skorumpowana.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  `