Jurek Owsiak radzi: "Nawet w gęstych momentach musicie mieć dystans i pokazać, że potraficie żartować". Jakub Hartwich i Adrian Glinka zapraszają na nowy program

Jurek Owsiak, Jakub Hartwich, Adrian Glinka, realizacja: Edyta Błaszczak, Joanna Parczyńska, Alicja Bobrowicz, Maciej Czajkowski, zdjęcia: Paweł Głogowski, Anu Czerwiński, montaż: Katarzyna Dworak, Katarzyna Szczepańska, Łukasz Carbone, animacje: Michał Nowacki, (malweg)
08.07.2018 07:44

Jakub Hartwich i Adrian Glinka, czyli bohaterowie protestu osób z niepełnosprawnościami, trwającego 40 dni w Sejmie zapraszają na pilotażowy odcinek programu 'W pożyczonych garniturach'. Gospodarze programu są twarzami walki o poprawę warunków życia osób z niepełnosprawnościami w Polsce. Mężczyźni stali się rozpoznawalni podczas protestu, który uwrażliwił ludzi na problemy osób z niepełnosprawnościami i jednocześnie pokazał, że wspólnie jesteśmy w stanie walczyć o lepszy świat.

Do pilotażowego odcinka programu Jakub i Adrian zaprosili Jurka Owsiaka. Twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Pol'And'Rock Festival zaraża swoją energią i radzi, jak wykorzystać protest RON do dobrych celów oraz jak angażować ludzi w akcje obywatelskie, współodczuwanie i współodpowiedzialność. Jurek Owsiak podpowiedział też, jaki mógłby być program 'W pożyczonych garniturach'. A o co Jakub i Adrian zapytali swojego gościa? Zobaczcie w programie.

Na pilotażowy odcinek programu 'W pożyczonych garniturach' zapraszamy już dziś, a cały cykl rozpocznie się jesienią, kiedy wraz z Jakubem i Adrianem będziemy starali się zmieniać świat na lepsze. Program przyniesie wiele niespodzianek i na pewno nie raz zaskoczy widzów. Dlaczego garnitury są pożyczone? Zobaczcie w pilotażowym odcinku programu.

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka