Na Nowym Arbacie w moskiewskim centrum doszło do wypadku, w którym brało udział aż sześć samochodów. Kraksa została okrzyknięta wypadkiem stulecia i nie chodzi tu wcale o liczbę uczestników, a o ich jakość. Lamborghini, bentley czy porsche to tylko część samochodów, które miały okazję uczestniczyć w karambolu. W wypadku, oczywiście, nikt nie ucierpiał ani nie odniósł żadnych obrażeń, ale niestety większość samochodów do kasacji. Jak widać towarzystwo z wyższych sfer dobrze się bawi. Zobacz komentarz Wacława Radziwinowicza.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Lamborghini to lamborgini a nie lambordżini. Wacław na litośc boską!!
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Komentarze Pana Redaktora tak jakby coraz częściej o niczym . Szkoda bo pamiętam lepsze czasy .
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Ruskie trole lubią tu siedzieć, oj lubią. Najzabawniejszy jest dzisiaj @mamaanowi i jego uwaga o demokracji :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  @obds
  Jestem takim ruskim trolem jak PO, Nowoczesna, PSL, KOD, Obywatele RP czerwoną hołotą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Kiedyś w sobotnią noc w Miami Beach widziałem pokłosie podobnego wypadku: młody chłopak nie wyrobił się na skrzyżowaniu i walnął Hondą Accord w zaparkowanego przed klubem wypasionego Mercedesa. Ten z kolei uderzył w stojącego przed nim Bentleya a energii z kolizji starczyło jeszcze na to by Bentley walnął w zaparkowane przed nim Ferrari.

  Wniosek? Bogaci ludzie są wszędzie.

  - TomiK
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Audi? To ma być samochód wyższych sfer. To tam nawet zawracać nie umieją, czy nie umią. Info z wyższej półki.
  @coco102
  Supersportowe Audi, to model R8. W Polsce lepiej wyposażone wersje kosztują ponad 1 milion złotych.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Mogę tylko się wściec, że artykuł się nie otwiera, ani film ani artyluł
  już oceniałe(a)ś
  0
  3
  No,ale o co chodzi? To, że po ulicach Moskwy jeżdżą bardzo drogie samochody z próżnymi kierowcami i ,,kierowczyniami,, powodującymi wypadki to takie odkrywcze?No tak, my Polacy ciągle myślimy, że Rosja to tylko walonki, kufajki, renifery...KOMPLEKSY!
  @mamaanowi
  Nie my dobrze wiemy że kasta zlodzieji co ukradli cała Rosję ma się tam dobrze. Wiemy również jak żyje się zwykłym Rosjanom. Kompleksy? Niech Bóg nas uchowa przed rosyjską demokracją.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  @disillusioned_and_in_denial.
  W Polsce mamy taką samą demokrację jak w Rosji.Demokracja wszędzie jest taka sama, rządzi się takimi samymi prawami (raczej bezprawiem) jak w Rosji.Gdyby Polska była Rosją mielibyśmy to samo ale co tu kraść i nawet nie ma się gdzie ,,rozpędzić,,(i nie mam tu na myśli dróg).
  już oceniałe(a)ś
  1
  7
  @mamaanowi
  No fakt, gdzie tam nam do najwiekszej stacji benzynowej na świecie.
  W kraju który nic nie wymyślił a wszystko czym obecnie dysponuje ukradł powodzi sie swietnie wybranym bo tylko wybrani mają dostęp do kasy z węglowodorów.
  Jaka szkoda że bez technologi "zgnilego zachodu" nie umieli by ich wydobyć :)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @mamaanowi
  ty mi tu ruski trolu nie peroruj o tym ze demokracja to bezprawie. u was jest bezprawie a u nas jeszcze do niedawna bylo prawo i demokracja.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `