Rosyjski samolot wojskowy IŁ-20 z 15 osobami na pokładzie został zestrzelony przez syryjskich żołnierzy. Nikt z załogi samolotu nie przeżył. Rosja całą odpowiedzialność zrzuca na siły izraelskie. Oskarżenia bardzo ciężkie, winni zostali wskazani. Ogromny konflikt na horyzoncie. Zobacz komentarz Wacława Radziwinowicza.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Najlatwiej zwalic wine na Zydow. Skad my to znamy? Co tam ruskie samoloty szukaly? Izrael wysadza w powietrze tylko magazyny broni ktore przywozone sa z Iranu przeciwko nim i trafiaja przez Liban do Hamasu i Hisbula. Izrael posiada pelne prawo aby bronic swoje terytoria. Kazdy kraj tak poczynilby. Czas poszukac innego kozla.
@wlodek
A po co szukać innego kozła, kiedy obecny świetnie się "sprzedaje" ?? Wykorzystywał go Hitler, polscy narodowcy pod rękę z KK w XX wieku, angielscy antysemici bodajże w wieku XVII i tak można wyliczać szerzej i dalej w historię...
już oceniałe(a)ś
3
0
@indywidualismus
i zwłaszcza Rosja, na czele z fałszywką "Protokoły mędrców Syjonu" napisaną na zlecenie cara w którą uwierzyło pół Europy (bardzo chętne do wierzenia)
już oceniałe(a)ś
0
0
ruski dostały w d*pę własną rakietą. KARMA
już oceniałe(a)ś
34
0
Rosyjskie najnowocześniejsze systemy rozpoznania "swój-obcy", które ponoć odstraszają każdą wroga maszynę, chyba jednak nie są tak doskonałe jak twierdzą internetowe trolle. Wystarczą trzy izraelskie samoloty ze swoimi nie najnowocześniejszymi systemami zakłócającymi i wyłazi szydło z worka.
już oceniałe(a)ś
29
1
Alakyr jeszcze nie wyjaśnił, że Żydzi perfidnie zmusili rosyjski samolot do lotu w kierunku rakiet przeciwlotniczych? Może nie było zalecenia z Kremla.
@anty.ekolog
jedyny lotniskowiec rozwala własne samoloty, własne rakiety zestrzeliwują własne samoloty..
Wot mocarstwo, bolsze w mirze
już oceniałe(a)ś
2
0
no, całe szczęście że nie nasza wina, ufff, tym razem nam się upiekło, a więc do następnego razu :)
już oceniałe(a)ś
7
0
"Rosyjski samolot wojskowy IŁ-20 z 15 osobami na pokładzie został zestrzelony przez syryjskich żołnierzy - wszyscy zginęli."
Z tego zdania wynika, że zginęli wszyscy syryjscy żołnierze, którzy zestrzelili rosyjski samolot. Na głowy im spadł, czy akcja odwetowa była tak błyskawiczna?
(Pan Radziwinowicz mówi to w innym szyku i sens jest prawidłowy - zginęli pasażerowie samolotu.)
@pierrot
Nie pasażerowie, ale załoga.
Pzdr
już oceniałe(a)ś
2
1
@pierrot
Zwyczajnie redaktor był "kreatywny"!
już oceniałe(a)ś
2
0
tango down
już oceniałe(a)ś
5
0
Jeżeli samolot zestrzelili Syryjczycy,winę ponosi Syria. Chyba logiczne
już oceniałe(a)ś
4
0
`