Czterech członków Pussy Riot, którzy podczas finałowego meczu wbiegli na murawę, wpadli w młyn rosyjskiego systemu karnego. Podczas przesłuchania męża jednej z członkiń Pussy Riot oficerowie krzyczeli na niego, jak tylko mogli. Jeden z nich wykrzyczał, że bardzo żałuje, że nie jest rok 1937, czyli okres stalinowskiej czystki. Wtedy na pewno by go rozstrzelał.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Z moskiewskiego komisariatu nagle wyjrzała morda bolszewickich oprawców z NKWD. Dlatego kiedy ktoś usiłuje mi wmówić, że Rosjanie byli takimi samymi ofiarami stalinizmu jak inne narody, to podchodzę do tych wynurzeń z oczywistą nieufnością.
  @icom-62
  Elementarna wiedza mi podpowiada, że jesteś ruskim trollem. Poszoł won.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @nestor
  Trafione w czarne!
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  może jeszcze warto było wspomnieć, że to "wbiegnięcie" to była demonstracja, i powiedzieć słówko o jej celu.
  @icom-62
  ponura satrapia putinowska to nie "wszystko, co rosyjskie". A ty dobry człowieku też się upominasz, żeby Radziwinowicz naprawił uchybienie i powiedział, dlaczego te "puśki" demonstrowały? Może nie wiesz, że chodziło im o więźniów politycznych Putina gnijących bezprawnie w łagrach i może o urągające prawu międzynarodowemu wojny, które prowadzi, a w których codziennie giną ludzie, głównie cywile, dokładnie w czasie, kiedy na stadionach odbywało się radosne "święto piłkarskie"?
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @icom-62
  Taa, a u ciebie w łazience Murzynów katują. Pytałem, czy chcesz, żeby Radziwinowicz podał powód wbiegnięcia dziewczyn z Pussy Riot na boisko. Odpowiadasz, jak te gryglasy, tarczyńskie, jackowskie, nie na temat, tylko żeby odpowiedź utopić w szumach.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @icom-62
  jeszcze słówko. Muszę ci w jednym oddać sprawiedliwość - porównanie tego mundialu z tym w Argentynie bardzo trafne.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @icom-62
  A u was biją murzynów!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @icom-62
  Czy tak mówi stalinowiec?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @icom-62
  Amok pisemny?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @icom-62
  Zero odpowiedzi?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @icom-62
  Co za poziom - dokładnie tego oczekiwałem!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @Niemiec_z_Niemiec
  No cóż, pretensje można mieć do Ciebie, że prowokujesz icom-62. icom-62 to człowiek chory, każdy kto się z nim nie zgadza, nazywany jest szmaciarzem itp. icom-62 wyobraża sobie, że taka osoba śledzi go na forach i nie zgadza się z nim by mu uprzykrzyć życie. Jakakolwiek dyskusja z nim nie ma sensu. Nie sądzę by jego wpisy wynikały ze zwykłego chamstwa jakiego wiele na forach, raczej z choroby. Dlatego prowokowanie go, czyli dyskusja z nim, jest trochę nie w porządku.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  czterech członków..??? ..chyba cztery członkinie ??
  @weberkunz
  Cipinie?
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Obserwuję pana komentarze o Rosji i jedno jest dla mnie pewne- jest pan biologicznym antyrosyjskim dziennikarzem.Jeszcze nigdy nie napisał pan jednego dobrego słowa o Rosji.Zaznaczam że nie jestem rusofilem, ale pana korespondencje to jeden wielki blamaż.Niech pan poda się do dymisji.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  "Zbuntowane Piczki" mają zdolności organizacyjne i talent do gromadzenia funduszy na swoje eventy. Zawartość artystyczna dosyć mierna - patrz występy w Polsce.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  ale o co chodzi....po co całe to podniecanie się jakimś wejściem/wtargnięciem kogoś na murawę,....nie pierwsi i nie ostatni
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Widzę że Pan Redaktor chyba wykazał się dużym sprytem i oszukał służby graniczne. Jego relacja z komisariatu jest tak szczegółowa że nie uwierzę że nie był naocznym świadkiem tej sceny. A jeżeli nie oszukał służb, to jak się tam znalazł i co tam robił??? A na poważnie, gdyby nie wysiłki Pana Radziwinowicza i jego kolegów, to nikt by tego incydentu nie zauważył, tak samo jak demonstracyjnego opuszczenia jurty Zgromadzenia Narodowego przez Nowoczesną. Wszyscy o tym mówią, a nikt nie widział.
  A Prezydent Tramp pogratulował Prezydentowi Putinowi organizacji Mundialu i ten występ "Puszystych cipek" (Pussy Riot) nic nie zmieni, bo jedna miała fujarę.
  już oceniałe(a)ś
  1
  6
  a gdyby USA nie pomagalo Jelcynowi wygrac wybory, pewnie niebyloby Putina.
  @damian_2015
  A gdyby nie Jelcyn to mielibyśmy nadal bazy rosyjskie w Polsce. Rozumiem, że mierzi Cie amerykański imperializm, ale z punktu widzenia Polaków Jelcyn zasługuje na pomnik. Jeśli antyamerykanizm zaburza Ci możliwości racjonalnego myślenia to pojedź na rok do Rosji. Jak wrócisz pogadamy.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @mastif2
  a co to ma wspolnego z wyborami w 1996 roku?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  `