Czterech członków Pussy Riot, którzy podczas finałowego meczu wbiegli na murawę, wpadli w młyn rosyjskiego systemu karnego. Podczas przesłuchania męża jednej z członkiń Pussy Riot oficerowie krzyczeli na niego, jak tylko mogli. Jeden z nich wykrzyczał, że bardzo żałuje, że nie jest rok 1937, czyli okres stalinowskiej czystki. Wtedy na pewno by go rozstrzelał.
Więcej
  Komentarze
  Z moskiewskiego komisariatu nagle wyjrzała morda bolszewickich oprawców z NKWD. Dlatego kiedy ktoś usiłuje mi wmówić, że Rosjanie byli takimi samymi ofiarami stalinizmu jak inne narody, to podchodzę do tych wynurzeń z oczywistą nieufnością.
  @icom-62
  Elementarna wiedza mi podpowiada, że jesteś ruskim trollem. Poszoł won.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @nestor
  Trafione w czarne!
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  może jeszcze warto było wspomnieć, że to "wbiegnięcie" to była demonstracja, i powiedzieć słówko o jej celu.
  @icom-62
  ponura satrapia putinowska to nie "wszystko, co rosyjskie". A ty dobry człowieku też się upominasz, żeby Radziwinowicz naprawił uchybienie i powiedział, dlaczego te "puśki" demonstrowały? Może nie wiesz, że chodziło im o więźniów politycznych Putina gnijących bezprawnie w łagrach i może o urągające prawu międzynarodowemu wojny, które prowadzi, a w których codziennie giną ludzie, głównie cywile, dokładnie w czasie, kiedy na stadionach odbywało się radosne "święto piłkarskie"?
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @icom-62
  Taa, a u ciebie w łazience Murzynów katują. Pytałem, czy chcesz, żeby Radziwinowicz podał powód wbiegnięcia dziewczyn z Pussy Riot na boisko. Odpowiadasz, jak te gryglasy, tarczyńskie, jackowskie, nie na temat, tylko żeby odpowiedź utopić w szumach.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @icom-62
  jeszcze słówko. Muszę ci w jednym oddać sprawiedliwość - porównanie tego mundialu z tym w Argentynie bardzo trafne.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @icom-62
  A u was biją murzynów!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @icom-62
  Czy tak mówi stalinowiec?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @icom-62
  Amok pisemny?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @icom-62
  Zero odpowiedzi?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @icom-62
  Co za poziom - dokładnie tego oczekiwałem!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @Niemiec_z_Niemiec
  No cóż, pretensje można mieć do Ciebie, że prowokujesz icom-62. icom-62 to człowiek chory, każdy kto się z nim nie zgadza, nazywany jest szmaciarzem itp. icom-62 wyobraża sobie, że taka osoba śledzi go na forach i nie zgadza się z nim by mu uprzykrzyć życie. Jakakolwiek dyskusja z nim nie ma sensu. Nie sądzę by jego wpisy wynikały ze zwykłego chamstwa jakiego wiele na forach, raczej z choroby. Dlatego prowokowanie go, czyli dyskusja z nim, jest trochę nie w porządku.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  czterech członków..??? ..chyba cztery członkinie ??
  @weberkunz
  Cipinie?
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Obserwuję pana komentarze o Rosji i jedno jest dla mnie pewne- jest pan biologicznym antyrosyjskim dziennikarzem.Jeszcze nigdy nie napisał pan jednego dobrego słowa o Rosji.Zaznaczam że nie jestem rusofilem, ale pana korespondencje to jeden wielki blamaż.Niech pan poda się do dymisji.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  "Zbuntowane Piczki" mają zdolności organizacyjne i talent do gromadzenia funduszy na swoje eventy. Zawartość artystyczna dosyć mierna - patrz występy w Polsce.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  ale o co chodzi....po co całe to podniecanie się jakimś wejściem/wtargnięciem kogoś na murawę,....nie pierwsi i nie ostatni
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Widzę że Pan Redaktor chyba wykazał się dużym sprytem i oszukał służby graniczne. Jego relacja z komisariatu jest tak szczegółowa że nie uwierzę że nie był naocznym świadkiem tej sceny. A jeżeli nie oszukał służb, to jak się tam znalazł i co tam robił??? A na poważnie, gdyby nie wysiłki Pana Radziwinowicza i jego kolegów, to nikt by tego incydentu nie zauważył, tak samo jak demonstracyjnego opuszczenia jurty Zgromadzenia Narodowego przez Nowoczesną. Wszyscy o tym mówią, a nikt nie widział.
  A Prezydent Tramp pogratulował Prezydentowi Putinowi organizacji Mundialu i ten występ "Puszystych cipek" (Pussy Riot) nic nie zmieni, bo jedna miała fujarę.
  już oceniałe(a)ś
  1
  6
  a gdyby USA nie pomagalo Jelcynowi wygrac wybory, pewnie niebyloby Putina.
  @damian_2015
  A gdyby nie Jelcyn to mielibyśmy nadal bazy rosyjskie w Polsce. Rozumiem, że mierzi Cie amerykański imperializm, ale z punktu widzenia Polaków Jelcyn zasługuje na pomnik. Jeśli antyamerykanizm zaburza Ci możliwości racjonalnego myślenia to pojedź na rok do Rosji. Jak wrócisz pogadamy.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @mastif2
  a co to ma wspolnego z wyborami w 1996 roku?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1