Edukować, karać, zdelegalizować? A może zakazać wszystkich rekonstrukcji historycznych? Zapytaliśmy na ulicach Łodzi, Katowic i Warszawy, czy w Polsce jest problem z ideologiami neonazistowskimi.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Najpierw karać, i to ostro, nieodwołalnie, zaraz potem zacząć edukację. Grożenie paluszkiem, uwzględnianie "okoliczności łagodzących" upewnia bandytów o swojej sile i bezkarności.
już oceniałe(a)ś
11
0
Neonaziści doskonale wiedzą, że są źli. Im to pasuje, są z tego dumni. Uwielbiają sadyzm i tylko czekają na jakąś wojnę by bezkarnie znęcać się nad słabszymi. Złość ich napędza - jest główną częścią ich życia.
już oceniałe(a)ś
7
0
Ktos bardzo dobrze napisał: "mój dziadek do takich strzelał".
już oceniałe(a)ś
5
0
Zyje w Niemczech jako Polak od prawie trzydziestu lat. Tutaj na niemieckim forum internetowym nigdy nie zostalem nazwany Polska Swinia.Natomiast w analogicznym okresie na polskim forum wielokrotnie Zydowskim Parchem.
już oceniałe(a)ś
2
0
Najpierw moim zdaniem Edukowac. Edukacja juz od kolebki,Nie dopuscic zeby ludzie urodzeni kilkadziesiat lat po zakonczeniu wojny nadal z mlekiem matki karmili sie antysemityzmem. Gruntowna wymiana pokolen i prawda historyczna moze tylko uwolnic nas od tej spuscizny.Sa nacje ktorym sie to w pelni udalo.Niemcow mozna moim zdaniem za taka uznac.
już oceniałe(a)ś
2
0
A może "zakochani" w nazizmie powinni odbywać karę w gabinecie psychoterapii i do tego edukacja+.
już oceniałe(a)ś
2
0
I jedno i drugie i trzecie. Edukacja jest bardzo wazna, ale zdaje sie, ze mocno zaniedbana i dla niektorych chyba jest juz za pozno zeby sie czegokolwiek nauczyli, takich surowo karac. Wszystkie organizacje typu Mlodziez Wszechpolska zdelegalizowac i zapobiec powstawaniu podobnych w przyszlosci. Moze jeszcze sie uda cos z tym zrobic.
już oceniałe(a)ś
0
0
Edukować: 6 stóp pod ziemią.
już oceniałe(a)ś
0
0
`